1000 TL elektronik sigara önerisi

Hocam şimdi dl ve mtl mantığı şöyle, dl ciğer çekimdir. Nargile gibi yani, bol buhar ve bol aroma için tercih edilir. IPX80 hem dl hem mtl olmasına rağmen dl için daha uygundur çünkü kartuş kısmının ağızlık kısmı çok geniş, yani tam bir dl içim makinesi. Ama istersen mtl için de kullanabilirsin, mtl ise sigara çekimdir. Aroma az, buhar az ve daha sıkı bir çekim sağlar. IPX80'de ikisini de rahatlıkla yapabilirsin. Çünkü çift hava kanalı var. Hava kanallarını kaparsan içim sıkılaşır ve sigara gibi olur. Ama eğer hava kanallarını açarsan nargile gibi olur, daha bol buhar gelir.

Kartuş olayı ağzını koyduğun kısım. Kartuşun içine coil denen içinde pamuk olan şeyler konuyor. Coiller de kendi içinde ayrışıyor tabii ki. Hem nargile için daha bol pamuklu, daha geniş coiller var. Genelde 35-40 watt arası kullanılması gerekir, zaten coilin üstünde yazar kaç watt olması gerektiği. Ama bir de mtl içim olan, pamuğu az, daha ince coiller vardır. Onlar da 20-25 watt arası kullanılır. Yine coilin üstünde yazarlar.

Kartuşu sürekli değişmene gerek yok, kırık olur çatlak olur o zaman değişirsin. Başka türlü değişmene gerek yok.

Cihaz böyle dostum, zevkler renkler meselesi tamamen. Cihaz iki taraf için de oldukça iyi imkanlar sağlıyor. O yüzden zaten herkes bu cihazı tercih ediyor.

Ama mtl içim yapmak istersen de uwell caliburn ürünlerini aşırı tavsiye ederimx mtl içim için birebirler cidden. Caliburn koko, caliburn tenet, caliburn GK2 gibi cihazlar tam mtl içim cihazlarıdır. Şiddetle öneririm bu cihazları.

Likit için ise istediğin şekilde kullanabilirsin, çok geniş bir mecra. Ben nikotinsiz tercih ediyorum çünkü bağımlı değilim. Keyfi kullanıyorum bu cihazları. Likit alırken zaten nikotin için mg seçimi yapman gerekir. 0,3 , 0,6 , 0,9 , 3, 6, 9mg gibi oldukça fazla seçenek bulunuyor. Tamamen kendin bileceğin iş yani. Aroma olayı da aynı şekilde. Ama yeni başlıyorsan sana own ez duz it öneririm. Çok ağır bir aroması yok ve oldukça keyifli bir içim sağlıyor. Ama gerçekten hakkını vererek içmek istiyorsan nasty juice asap Grape'i sonuna kadar öneriyorum. Kesinlikle harikalar.

Diyeceklerim bu kadar dostum, yine aklında bir şeyler kalırsa bildiğim kadarıyla seve seve cevaplarım.

Coil ile kartuş aynı şeyler değil bu arada, onu betimlemeyi unutmuşum dostum. Coil 1 ay dayanıyor bana. Zaten yandığında yanık tadı gelir anlarsın değişmen gerektiğini. Kartuşun içine coil takılıyor yani.

1 kaç video izledim anladım kartuşla coilin ne olduğunu son olarak bir soru sorayım alacağım büyük ihtimalle smok IPX80 olacak fakat aklımda kalmasın diye bir sorayım.
Likitte sınır var mı istediğim aromayı mgyi koyabilir miyim bir de bu coil muhabbetinde ki 0.6 ile 0.16 olayı nedir ve son olarak salt likitle normal likitin arasında ki fark nedir?

Son düzenleme:
1 kaç video izledim anladım kartuşla coilin ne olduğunu son olarak bir soru sorayım alacağım büyük ihtimalle smok IPX80 olacak fakat aklımda kalmasın diye bir sorayım.
Likitte sınır var mı istediğim aromayı mgyi koyabilir miyim bir de bu coil muhabbetinde ki 0.6 ile 0.16 olayı nedir ve son olarak salt likitle normal likitin arasında ki fark nedir?
Likitleri karıştırabilirsin, ben karıştırıyorum.

Ohm olaylarını ben de tam idrak edemiyorum dostum.

Salt likit Nikotin tuzundan yapılan bi likit. Bu cihazda hem Normal hem Salt likit kullanabilirsin.

Likitleri karıştırabilirsin, ben karıştırıyorum.

Ohm olaylarını ben de tam idrak edemiyorum dostum.

Salt likit nikotin tuzundan yapılan bir likit. Bu cihazda hem normal hem salt likit kullanabilirsin.

Tamamdır çok teşekkürler yarın kısmetse sipariş edeceğim fakat hangi siteden alacağımı kararlıştırmadım güvenemiyorum hangi siteye güvenebilirim?

Tamamdır çok teşekkürler yarın kısmetse sipariş edeceğim fakat hangi siteden alacağımı kararlıştırmadım güvenemiyorum hangi siteye güvenebilirim?
Vallahi ben elden tandığım bir abimden aldım dostum, hangi site güvenilirdir vesaire hiç bilmiyorum. Ama forumda bu yüzden açılan bir konu gördüğüme eminim. Başka forumlar da var ama şimdi isim vermeyeyim reklam olmasın. E-Sigara üzerine kurulmuş gruplar yani. Oralardan araştırabilirsin.

Vallahi ben elden tandığım bir abimden aldım dostum, hangi site güvenilirdir vesaire hiç bilmiyorum. Ama forumda bu yüzden açılan bir konu gördüğüme eminim. Başka forumlar da var ama şimdi isim vermeyeyim reklam olmasın. E-sigara üzerine kurulmuş gruplar yani. Oralardan araştırabilirsin

Smok IPX80 yazdığım da ilk çıkan site olan smokonline diye bir site var sanırım ondan alırım araştırıp.

Vallahi ben elden tandığım bir abimden aldım dostum, hangi site güvenilirdir vesaire hiç bilmiyorum. Ama forumda bu yüzden açılan bir konu gördüğüme eminim. Başka forumlar da var ama şimdi isim vermeyeyim reklam olmasın. E-sigara üzerine kurulmuş gruplar yani. Oralardan araştırabilirsin.

Forumlara baktım fakat e-postamın onaylanması gerekmiş alışveriş yapmam için ve daha onaylanmadı biraz daha araştırdım dünden beri bir site daha buldum esigarasitesi.org diye güvenilir mi emin değilim ama siteyi de araştırdığım da forumlar da yöneticisinin yazdığını ve referanslarına baktığım da güvenilir gibi duruyor bilemedim çok zor alışveriş yapmak kararsızım hala ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:
Smok IPX80 yazdığım da ilk çıkan site olan smokonline diye bir site var sanırım ondan alırım araştırıp.

Forumlara baktım fakat e-postamın onaylanması gerekmiş alışveriş yapmam için ve daha onaylanmadı biraz daha araştırdım dünden beri bir site daha buldum esigarasitesi.org diye güvenilir mi emin değilim ama siteyi de araştırdığım da forumlar da yöneticisinin yazdığını ve referanslarına baktığım da güvenilir gibi duruyor bilemedim çok zor alışveriş yapmak kararsızım hala ne yapacağım bilmiyorum.
Vallahi ben de ne desem yalan olur reis, hiç bir internet sitesinden alışveriş yapmadım. İzmir içi elden aldım kendi cihazımı.

Vallahi ben de ne desem yalan olur reis, hiçbir internet sitesinden alışveriş yapmadım. İzmir içi elden aldım kendi cihazımı.

Anladım bir site buldum oradan ilk olarak bir deneme amaçlı likit siparişi verdim güvenilebilir sayılacak bir siteden verdim siparişi eğer likitte bir sorun yoksa gelirse orijinalse öyle vereceğim elektronik sigaranın siparişini.

Yeni konular

Geri
Yukarı