1000 TL fare önerisi

Bütçe
1000
Steelseries Aerox 3 Wireless veya Corsair Sabre RGB Pro Champion
Not : İlk linkte attığım 14 günlük oylama sonucunda dünyanın en iyisi seçilmiş diğeri ise en hızlısı.

Oylayan arkadaşlara buradan bir selam çakıyorum. Kim yaptıysa yazık kafasına.
Sanırım Zowie S1 alacağım herkese teşekkürler
Glorious Model D yada Model O bana uygun olur mu acaba güzel bir fare mi?
S1 iyi değil, eski. Model O önermem. HyperX Haste kat kat daha iyi bir fare.

@499337 kullanıyordu Haste'yi. Son derece de memnundu.

Zowie modelleri artık alınmaz daha iyileri mevcut. Zowie modellerini almanızı önermiyorum.
Bu ikisinden biri daha iyi olur.

S1 iyi değil, eski. Model o önermem. HyperX haste kat kat daha iyi bir fare.

Zowie modelleri artık alınmaz daha iyileri mevcut. Zowie modellerini almanızı önermiyorum.
Bu ikisinden biri daha iyi olur.

Zowie 1000TL civarlarında bir fare sizin attıklarınız 500 600TL o kadar fiyat farkı olmasına rağmen nasıl Zowie'den daha iyi olabiliyorlar?

@Pykron PulseFire Haste'yi 370 TL gibi bir fiyata aldım, fazlayısla memnunum.
SS QcK ile muthiş ikili oldular.
@Xeonayp hocam atılan SS Aerox 3 Wireless 3022 versiyinu yani cidden iyi değil mi?

SS Aerox 3 2022, PulseFire Haste'den iyi RTings'e gore.

S1 iyi değil, eski. Model O önermem. HyperX Haste kat kat daha iyi bir fare.

Çok komiksiniz palm claw için uygun değil ama yeni olsa bile.
Zowie 1000TL civarlarında bir fare sizin attıklarınız 500 600TL o kadar fiyat farkı olmasına rağmen nasıl Zowie'den daha iyi olabiliyorlar?
İyi değiller sizin tutuş stilinize uygun olanlar benim attıklarımdır başkalarını dinlemeyin.

Çok komiksiniz palm claw için uygun değil ama yeni olsa bile.

İyi değiller sizin tutuş stilinize uygun olanlar benim attıklarımdır başkalarını dinlemeyin.

Zowie s1'in yan modelleri arasında ki ki fark nedir s1-C, Divina gibi. Bir de Zowie yerine 2. bir öneriniz var mı fiyat düşürebilirsiniz sorun yok. Herkes çok farklı şeyler dediği için kafam karışmaya başladı yaptığım araştırmalara göre çok fazla kişi Zowie'yi kötülüyor. Artık eskidi, daha iyi seçenekler var gibi şeyler söylüyorlar benim tutuşuma uygun yeni fareler yok mu?
@Pykron PulseFire Haste'yi 370 TL gibi bir fiyata aldım, fazlayısla memnunum.
SS QcK ile muthiş ikili oldular.
@Xeonayp hocam atılan SS Aerox 3 Wireless 3022 versiyinu yani cidden iyi değil mi?

SS Aerox 3 2022, PulseFire Haste'den iyi RTings'e gore.
El ölçüleriniz ve tutuş stiliniz nedir acaba?

Son düzenleme:
Zowie s1'in yan modelleri arasında ki ki fark nedir s1-C, Divina gibi. Bir de Zowie yerine 2. bir öneriniz var mı fiyat düşürebilirsiniz sorun yok. Herkes çok farklı şeyler dediği için kafam karışmaya başladı yaptığım araştırmalara göre çok fazla kişi Zowie'yi kötülüyor. Artık eskidi, daha iyi seçenekler var gibi şeyler söylüyorlar benim tutuşuma uygun yeni fareler yok mu?

Eski dedikleri şeyleri kendin istersen değiştirebilirsin ama bence hala güzeller 3360 sensör kullanıyolar ve bu yeterli. ve bence asıl önemli olan özelliklerdeb daha çok ele oturması ve zowie bunu çok iyi yapıyor.

16501334769003044119492275220083.jpg

16501334968341617852057301629320.jpg

Fingertrip benzeri, tam Palm değil tam Fingertrip de değil. Palm gibi ama parmağın ortası biraz havada.
Adını bilmiyorum, elim sizinkinde biraz kücük sizin elinize tam oturacaktır bu.

Daha pahalı daha iyi demek değildir. Önermiş olduğum Xtrfy M42 her açıdan Zowie modellerinden daha iyi mesela. Tutuş şekliniz içinde uygun. Daha iyisini almak varken neden Zowie alasınız? Xtrfy M42 her türlü daha iyi bir fare.

Daha pahalı daha iyi demek değildir. Önermiş olduğum Xtrfy M42 her açıdan Zowie modellerinden daha iyi mesela. Tutuş şekliniz içinde uygun. Daha iyisini almak varken neden Zowie alasınız? Xtrfy M42 her türlü daha iyi bir fare.
Peki M42 vs Pulsefire haste hangisi daha iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı