1000 TL fare önerisi

Hartwelll

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süren Logitech G403 mouse serüvenimin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Mouse'tan aşırı memnunum ancak baş parmak ve serçe parmağın geldiği kısımlardaki kauçuklar tamamen erimiş ve kötü bir görüntü oluşturmuş durumda. Artı olarak kulaklıkta kablo illetinden kurtulup Wireless bir modele geçtiğimden, mouse kısmında da kablolardan artık kurtulma düşüncesindeyim. O yüzden kablosuz bir mouse arayışındayım. Aşırı hafif veya aşırı ağır bir mouse aramıyorum 75-85 gr benim için yeterli. Delikli mouseları tercih etmiyorum. Aklımdaki model SteelSeries Prime Wireless, hakkında çok fazla kullanıcı deneyimi veya yorumu bulamadım nasıl bir mouse bilmiyorum. Önerilerinize açığım.

El ölçülerim;
Uzunluk 18 CM
Genişlik 10 CM
Claw Grip tutuşa sahibim.

Son düzenleme:
Delikli mouse isterseniz: (bu fareyi denemeden almayın, büyük gelme ihtimali var. Şekil olarak Zowie EC2 ile aynı o olursa bu da olur)

Delikli mouse isterseniz: (bu fareyi denemeden almayın, büyük gelme ihtimali var. Şekil olarak Zowie EC2 ile aynı o olursa bu da olur)
Çok teşekkürler ilginiz için, bu modeller ile SS Prime Wireless arasında ne gibi farklar bulunmakta?

Çok teşekkürler ilginiz için, bu modeller ile SS Prime Wireless arasında ne gibi farklar bulunmakta?

SteelSeries Prime'nin Click'leri kötü, sensörü de orta-üst düzey arasında. Sağ Click'te de basma problemi gibi bir problem var. Skatezleri kötü. Bu fareler ondan hem sensör hem de kalite olarak daha iyi bence.
Pulsar Xlite Kablosuz Ultra Hafif 20000 Dpı Optical Sensor Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu fareyi de önerebilirim. Akakçe sitesinde üsteki mouseların bazıları kablolu olan versiyonu. Almadan önce kontrol edin. Akakçe sitesinde hata var.

Son düzenleme:
SteelSeries Prime'nin Click'leri kötü, sensörü de orta-üst düzey arasında. Sağ Click'te de basma problemi gibi bir problem var. Skatezleri kötü. Bu fareler ondan hem sensör hem de kalite olarak daha iyi bence.
Pulsar Xlite Kablosuz Ultra Hafif 20000 Dpı Optical Sensor Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu fareyi de önerebilirim. Akakçe sitesinde üsteki mouseların bazıları kablolu olan versiyonu. Almadan önce kontrol edin. Akakçe sitesinde hata var.
Öneri yaptığın firmanın geçerli bir telefon numarası yok. Yeni olmasına karşı şikayetlere geri dönüşleri olumsuz. Risk almaya değer mi?

Hocam bütçem var ki 1000 TL yazıyorum. ben de biliyorum 250-500 TL bandında Mouse bakmayı. Ayrıca sırf önermek için öneriyorsunuz yazdığım metni okuduğunuz bile yok. Kablolu değil wireless bir mouse önerisi istedim, kablolu bir ürün atıyorsunuz.

Öneri yaptığın firmanın geçerli bir telefon numarası yok. Yeni olmasına karşı şikayetlere geri dönüşleri olumsuz. Risk almaya değer mi?

Doğru onu söyleyecektim, unuttum. Fare swarcow adlı YouTube kanalına ürün gönderiyor alırken sıkıntı yok fakat garantisi rezalet. Yani Türkiye'de satan başka satıcı da yok, alıp almamak size kalmış.

Hocam maalesef bu ürün hem delikli hem de bütçemi aşıyor. Bir de sadece amazon üzerinden alışveriş yapıyorum iade ve değişim kısmında sorun yaşamamak için. Teşekkür ederim yine de uğraşınız için

Geri
Yukarı