1000 TL fare önerisi

Razer Deathadder V2X öneririm. Fakat tutuş şekli ve el boyutu bilmeden bir şeyler söylemek zor.

Pardon V2'yi kastettim.

Bende DeathAdder V2 Mini var ve çok memnunum. Eliniz küçükse mini modeli büyükse düz modelini alabilirsiniz.

1000 lira bütçeye 500 liralık mouse önermeyin. Arada çok fark var.
Direkt şekilde önerdiğimden değil ama soruyorum: Sabre Pro çok kaliteli bir mouse ve fiyatı belirli bir süredir bu seviyede. Neye dayanarak 1000 TL şartı koşuyoruz? RGB demeye kalkmayın.

Direkt şekilde önerdiğimden değil ama soruyorum: Sabre Pro çok kaliteli bir mouse ve fiyatı belirli bir süredir bu seviyede. Neye dayanarak 1000 TL şartı koşuyoruz? RGB demeye kalkmayın.

Corsair'a lafım yok. Ancak 1000 TL bütçede çok daha güzel fareler varken Razer vesaire alınmaz. Zaten bilen biliyor ne demek istediğimi.

Corsair'a lafım yok. Ancak 1000 TL bütçede çok daha güzel fareler varken Razer vesaire alınmaz. Zaten bilen biliyor ne demek istediğimi.
Ne demek istiyorsunuz? Markaları mı kıyaslıyorsunuz ürünleri mi? Belli ki markaları kıyaslıyorsunuz ki zaten önerdikleriniz arasında düzgün bir ürün yok. Pulsefire FPS Pro 130g kütük gibi mouse. Fiyatına göre switch'leri berbat. Omron 20m kullanmışlar. Bu Omron 20m switch'leri 350TL'ye satılan M300S falan kullanıyor. SS Rival 3 Wireless'ın skatezleri ve click latency değeri kötü. Ayrıca sorunlu bir mouse. Model O'da da bağlantı sorunu bulunuyordu paketlenmesinden dolayı. Malzeme kalitesi kötü ve aynı şekilde Omron 20m switch'leri kullanmışlar onda da.

Hot take: Sabre Pro bence çok ucuz hissettiriyor, plastiği pek kaliteli değil. Viper Mini bile daha sağlam. Alınabileceği fiyat bu zaten.

Tercih edilecek fareler belli zaten bu bütçede: DA V2 veya Hyperspeed, Pulsefire Haste, M600S de fena değil.

Hot take: Sabre Pro bence çok ucuz hissettiriyor, plastiği pek kaliteli değil. Viper Mini bile daha sağlam. Alınabileceği fiyat bu zaten.

Tercih edilecek fareler belli zaten bu bütçede: DA V2 veya Hyperspeed, Pulsefire Haste, M600S de fena değil.
İlk yorumumda ne demiştim? "Direkt şekilde önerdiğimden değil". Ayrıca Sabre Pro RGB kullanıyorum. Dediklerinize katılamayacağım. Malzeme kalitesi ve hafifliği gayet iyi. O sizin bireysel bakış açınız.

Ne demek istiyorsunuz? Markaları mı kıyaslıyorsunuz ürünleri mi? Belli ki markaları kıyaslıyorsunuz ki zaten önerdikleriniz arasında düzgün bir ürün yok. PulseFire FPS Pro 130G kütük gibi mouse. Fiyatına göre Switch'leri berbat. Omron 20M kullanmışlar. Bu Omron 20M Switch'leri 350TL'ye satılan M300s falan kullanıyor. SS Rival 3 Wireless'ın skatezleri ve Click latency değeri kötü. Ayrıca sorunlu bir mouse. Model O'da da bağlantı sorunu bulunuyordu paketlenmesinden dolayı. Malzeme kalitesi kötü ve aynı şekilde Omron 20M Switch'leri kullanmışlar onda da.

Markaları kıyaslamıyorum. Okuma yazması olan dediğimi anlayabilir. Ayrıca model o şu anda 1000 TL civarına alınabilecek en iyi farelerden birisi. Wireless modelini de atmadım bağlantı açısından ne gibi bir sıkıntı çıkarabilir? Wireless modeli için 1500 TL'ye çıkması gerektiğini bile yazmışım. Razer'ın iyi diyebileceğim faresi Viper. O da 1100 lira. Razer bir yere kadar f/p ürünü fakat bu bütçe ile iyi bir performans bekleniyor. Zaten konuyu açan ne amaçla kullanacağını yazmamış konu hatalı bizim önerdiğimiz ürünler değil. Adam 1000 tl deyip geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı