1000 TL fare önerisi

Bütçe
1000 TL
Fiyat performans olarak Razer Orochi V2 tavsiye ederim. Ben cok fazla mouse alip satan deneyen biri olarak Orochi V2 bana bu gereksiz aliskanligimi biraktirdi. Tam bir FPS oyun canavari diyebilirim cok fazla insan seviyor hatta ilk ciktiginda acayip ilgi gormustu. Türkiye nedense pek adi gecmiyor. YouTube uzerinden insanlarin fikirlerine bakabilirsin acayip iyi mouse. Onemli not pil ile calisiyor ozellikle lityum pil alirsan cok daha iyi olur cunku bayağı hafifler mouse agirligini arttirmamis olursun. Ayrica piller bayağı uzun omurlu. 1 adet AAA lityum pil ile 65 gr oluyor mouse. Lityum pilleride en uygun fiyata ekerdepo uzerinden alabilirsin. Ben oradan aliyorum.

Üzgünüm, belirtmeyi unutmuşum. Açıkçası claw grip için uygun olan, hafif ve kablosuz bir fare tercih ederim. Ayrıca ürünler arasında karar vermekte zorlanıyorum.
1000tl bu isteklerin için çok zor, anca kablolu veya kopya ürünleri çıkaran markalardan wireless alabilirsin diye düşünüyorum.
Benim önerim budur ,pilli olarak bu. Asıl fikrimi soracak olursan madem böyle kriterlerin var biraz borca girip 1.6k civarında iyi bir wireless mouse alabilirsin. Hatta temiz bulursan ikinci el bir çok claw grip için mouse satışta bulabilirsin, genelde insanlar alıyor fakat tutuşlarını bilmedikleri için ellerine uymayıp satabiliyorlar. Bu tür ilanları bulmanı öneririm.

1000tl bu isteklerin için çok zor, anca kablolu veya kopya ürünleri çıkaran markalardan wireless alabilirsin diye düşünüyorum.
Benim önerim budur ,pilli olarak bu. Asıl fikrimi soracak olursan madem böyle kriterlerin var biraz borca girip 1.6k civarında iyi bir wireless mouse alabilirsin. Hatta temiz bulursan ikinci el bir çok claw grip için mouse satışta bulabilirsin, genelde insanlar alıyor fakat tutuşlarını bilmedikleri için ellerine uymayıp satabiliyorlar. Bu tür ilanları bulmanı öneririm.
XM1R modeli de güzeldir. Öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı