1000 TL FPS oyuncusu için fare tavsiyesi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Yayıncı bir abim için yayıncı mousesi arıyoruz. Çok büyük olmayacak ve sağ el kullanıyor FPS oyunları için en iyisini arıyoruz 1000 TL'ye kadar hangi fareyi önerirsiniz?

İlla 1000 TL olacak bir şey yok. En üst seviye Logitech G Pro Wireless var. Onun dışında eğer claw grip ile oynuyorsa endgame XM1 öneririm. Razer Viper'da var fakat onu aldıktan sonra rattle sorunu çıkarsa başınızı ağrıtabilir.
İlla 1000 TL olacak bir şey yok. En üst seviye Logitech G Pro Wireless var. Onun dışında eğer claw grip ile oynuyorsa endgame XM1 öneririm. Razer Viper'da var fakat onu aldıktan sonra rattle sorunu çıkarsa başınızı ağrıtabilir.

Ya da ergonomik fare seviyorsanız ec klonu fakat daha iyi Gloriorus model D ve onun küçük boyutlusu D- var.

Kesinlikle SteelSeries al. Önerim Rival 710.

Şu "kesinlikle" kafasından çıkın artık. Dediğiniz farenin sadece ismini duydum çok fazla bir şey bilmiyorum. Fakat binlerce fare ve onlarca şirket varken SteelSeries kadar ünlü ya da yükselen, kesinlikle SteelSeries al demek saçmalık. Fark ettiyseniz ben sadece 1 fare önermedim. Veya kesinlikle şunu al demedim. Çünkü 1000 TL gayet yüksek bir rakam ve o fiyata mükemmel fareler var. Ben sadece dünya çapında ünlü olan ve çoğu kişinin severek kullandığı fareleri önerdim ki onların arasından seçim yapsın istedim.

Kablosuz için Viper Ultimate veya Logitech G Pro Wireless olabilir. Biraz daha uygun fiyatlı olarak G305 olabilir.

Kablolu olarak XM1 en iyi seçimlerden birisi. Alternatif olarak da Model O olabiolir. Ergo olarak ise Deathadder V2 yada Model D olabilir.

Yukarıda saydıklarımdan Model O ve Model D günlük olarak kullandığım mouselar. Daha önceden de Deathadder Elite kullanıyordum, Deathadder V2 her yönüyle gelişmiş versiyonu. Viper Ultimate ve G305 kısa süreli deneme fırsatım oldu. Bir tek g pro wireless deneme fırsatım olmadı henüz ciddi anlamda.

Her biri vereceğiniz parayı hakedecektir.

Şu "kesinlikle" kafasından çıkın artık. Dediğiniz farenin sadece ismini duydum çok fazla bir şey bilmiyorum. Fakat binlerce fare ve onlarca şirket varken SteelSeries kadar ünlü ya da yükselen, kesinlikle SteelSeries al demek saçmalık. Fark ettiyseniz ben sadece 1 fare önermedim. Veya kesinlikle şunu al demedim. Çünkü 1000 TL gayet yüksek bir rakam ve o fiyata mükemmel fareler var. Ben sadece dünya çapında ünlü olan ve çoğu kişinin severek kullandığı fareleri önerdim ki onların arasından seçim yapsın istedim.
Hocam biliyorum bir sürü fiyat performans fare olduğunu.Sadece bu bir öneriydi."Kesinlikle steelseries" dedim çünkü çok kaliteli bir marka.Razer,logitech gibi markaların zaten kaliteli olduğunu herkes biliyor.Bu bir tane öneriydi.İlla steelseries al demedim.Ama ben steelseries seçerdim.Sadece bir düşünce.

Bu arada aynı zamanda g502 hero,razer viper ve razer mamba alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı