1000 TL gamepad önerisi

Coda

Hectopat
Aşağı yukarı 950-1000 TL gibi bir bütçem var. PC için gamepad bakıyorum. DualSense'ya da 2. el Xbox kolu almayı düşünüyorum. Ama 2. el işine girmek istemiyorum. Ayrı olarak powera diye bir marka var kablolu Xbox kolu üretiyorlar o da olabilir. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağı yukarı 950-1000 TL gibi bir bütçem var. PC için gamepad bakıyorum. DualSense'ya da 2. el Xbox kolu almayı düşünüyorum. Ama 2. el işine girmek istemiyorum. Ayrı olarak powera diye bir marka var kablolu Xbox kolu üretiyorlar o da olabilir. Sizce ne yapmalıyım?
Xbox kollarını öneririm hocam. Ergonomik ve güzel oluyor.

Bilgisayar içinse 9. nesil Xbox gameped öneririm çıktığından beri kullanıyorum çok memnunum konsol olarak sony genelde önde olsada gameped konusun da her zaman xbox öndedir 2 konsoloda sahip olan biri olarak söyleyebilirim bunu..

Fiyat güzel beyaz alacaksan yanında kılıf almanı öneririm. Yada 1000tlye siyah rengini al.

Bilgisizliğimden soruyorum, bu orjinal mi? Malum Ds4 leri artık hangisi orjinal hangisi değil diye ayıramadığımız için.

Bilgisizliğimden soruyorum, bu orjinal mi? Malum Ds4 leri artık hangisi orjinal hangisi değil diye ayıramadığımız için.
Tabi satıcısı Teknosaydı ona dikkat edin bir sorun yaşamazsınız ama önerim yanında kılıf alın ve bilgisayara DualsenseX aldı programı indirmen gerekiyor Steam haricindeki oyunlarda.

Geri
Yukarı