1000 TL gamepad önerisi

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
Aslında Xbox 9.nesil veya DualSense almayı düşünüyordum ama 2000 TL gibi bir şey çıkacak cebimden bian kıyamadım ve 1000 TL'ye indirdim bütçeyi. Aşağıdaki gamepadi gördüm hazır indirimde sizin fikriniz ne bu gamepad hakkında?
Oyun bağımlısı biri değilim, hikayeli oyunlar, Forza ve FIFA oynayacağım. Sizce Xbox 9.nesil gamepad veya DualSense mi almalıyım yoksa ortalama oyuncu için Monster'ın gamepad i yeter mi?
1000 TL'yi geçmeyecek şekilde tavsiyelerinizide bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Pusat kullandım daha önce, 180 lirayken. Beğenmemiştim. F710'da da bağlantı
kopma problemleri var. Az daha biriktir Xbox gamepadi al bence.

Aslında Xbox 9.nesil veya DualSense almayı düşünüyordum ama 2000 TL gibi bir şey çıkacak cebimden bian kıyamadım ve 1000 TL'ye indirdim bütçeyi. Aşağıdaki gamepadi gördüm hazır indirimde sizin fikriniz ne bu gamepad hakkında?
Oyun bağımlısı biri değilim, hikayeli oyunlar, Forza ve FIFA oynayacağım. Sizce Xbox 9.nesil gamepad veya DualSense mi almalıyım yoksa ortalama oyuncu için Monster'ın gamepad i yeter mi?
1000 TL'yi geçmeyecek şekilde tavsiyelerinizide bekliyorum.

Oyun bağımlısı değilsen 600-700 civarlarında F710 var eğer Bluetooth alıcısından çok uzak durmazsan kopma problemleri yaşamazsın bizzat kullanıyorum.

Geri
Yukarı