1000 TL Gaming ekipman önerisi

BlurLord

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. Bütçem 1000 TL.
Marka ve modeller hakkında çok bir bilgim yok. 1000TL'ye kulaklık dahil olmamış halini. Ve bir de kulaklık dahil halini atarsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kulaklık dahil olarak ve ayriyeten dahil olmadan atarsanız sevinirim.

Yani kulaklığın var mı?
Hocam kulaklık dahil olarak ve ayriyeten dahil olmadan atarsanız sevinirim.

Hocam kulaklık dahil olarak ve ayriyeten dahil olmadan atarsanız sevinirim. Yani önce klavye ve mouse. Sonra bir de kulaklık dahil haliyle atarsanız iyi olur.
RAZER DEATHADDER V2 MINI + MOUSE GRIP TAPES fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben kullanıyorum. Birde o çıkan şeyleri yapıştırırsan müthiş.

Hocam kulaklık yokmuş gibi atın tamam o da olur
Attım.
Kulaklıkda bunlardan birini alırsın 100 tl gibi aşıyor.
Hyperx en iyisi gibi.

Yani kulaklığın var mı?

RAZER DEATHADDER V2 MINI + MOUSE GRIP TAPES fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben kullanıyorum. Birde o çıkan şeyleri yapıştırırsan müthiş.
Hocam kusura bakma ama klavye çöp gibi geldi bana. Membran klavye. Mouse de iyi fakat mini ile normali arasındaki tek fark küçük olması mı?

Hocam kusura bakma ama klavye çöp gibi geldi bana. Membran klavye. Mouse de iyi fakat mini ile normali arasındaki tek fark küçük olması mı?
Klavye nasıl çöp. Çok iyi bir klavye ayrıca v2 mini tam iyi boyutu aşırı rahat ve normali hayvan gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı