1000 TL Gaming kulaklık önerisi

Yerli marka, sorun ne? 7 yıldır Rampage klavye kullanıyorum 2 yıl Rampage kulaklık kullandım hiç sorun olmamıştı. 6 yıl Rampage mouse kullandım ve geçen ay gene Rampage aldım ve ilk kulaklığımı Rampage 5 yıl dayandı.
Yerli marka ? Rampage Çin menşeili bir firma. Çöp ürünlere logo basıp satıyorlar. Kim inandırdı sana Rampage’in yerli olduğuna :D?

Yerli marka? Rampage Çin menşeli bir firma. Çöp ürünlere logo basıp satıyorlar. Kim inandırdı sana Rampage'in yerli olduğuna :D?

İstediğiniz kadar Rampage'ye sallayın kullanan adam zaten kalitesini biliyor marka takıntılık yapmaya gerek yoktur sadece PSU önermem gerisi mükemmel

İstediğiniz kadar Rampage'ye sallayın kullanan adam zaten kalitesini biliyor marka takıntılık yapmaya gerek yoktur sadece PSU önermem gerisi mükemmel
Sen kullanıyorsun diye Rampage kaliteli olmuyor. Razer, Corsair, Havit dururken çöp Rampage mi alacak ?

Rampage sana sponsor falan mı oldu?
Aylık bağlamış galiba arkadaşa.

1. Yerli değil 2. si arkadaşında dediği gibi çöp ürünlere marka basıp satıyorlar kaliteli ürünleri 1 elin parmağını geçmez.

Geri
Yukarı