1000 TL Gaming Mouse Önerisi

Docarsh

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçtiğimiz günlerde klavye önerisi istemiştim. Sağ olsun Technopat takipçileri çokça yardımcı oldular. Klavye ve kulaklık tamam sıra geldi fareye. Yine sizin yorumlarınıza değer verdiğim için sizlere sormak istiyorum önce ;
  • * * Klavye : Corsair K95 RGB Platinium
  • * * Kulaklık : Logitech G933 Artemis Spectrum
Bunların yanına fare arıyorum. "Palm tutuş" şeklinde tutuyorum fareyi ve parmaklarım akranlarıma göre biraz daha uzun. Farede uzun ömürlülük, uzun süreli kullanımlarda sorun çıkarmama özelliklerini arıyorum. Kafamda birkaç örnek mevcut, bunlar;
  • * * Logitech G900 Chaos Spectrum
  • * * Razer Mamba
  • * * SS Rival 700
Sizce hangisi benim gibi bir oyuncuya daha uygun?

Bunların dışında öneriniz varsa lütfen söyleyiniz. Şimdiden teşekkürler.

Öncelik olarak FPS oyunlarını olmak üzere tüm oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, G502 kullanıcısıydım, kuzenime 200 TL'ye satıp 400 TL ekleyip G903 aldım Gameekstra'dan, oldukça güzel eli tam kavrıyor tepkime hızı da o şekilde G900 ile G903'ün arasında mausepadden şarj olması dışında tek fark G903'e ağırlık eklenebiliyor olması o da fark ettirmiyor. Zaten ek tuşlar çok kullanışlı diğer Logitech Z533, G910 v2, G440 ürünlerini kullanıyorum hepsinden gayet memnunum. Size sorum olacaktı G933 kablosuzken ses 100'deyken cızırtı yapıyor mu? Benimki maalesef yapıyor.
Söylemem gereken bir şey daha var G903'ün kablosunu hiç çıkarmadım pil ömrü gitmesin yazık diye. Eğer isterseniz fareyi açarak pilini değiştirebilirsiniz. Razer Mamba tavsiye etmem 2 kere pilinin patlama vakasını okudum, tuş bozulmaları oldukça fazla özellikle orta tuş.
Rivalı bilemiyorum hiç duymadım adını iyi günler.

Merhabalar, G502 kullanıcısıydım, kuzenime 200 TL'ye satıp 400 TL ekleyip G903 aldım Gameekstra'dan, oldukça güzel eli tam kavrıyor tepkime hızı da o şekilde G900 ile G903'ün arasında mausepadden şarj olması dışında tek fark G903'e ağırlık eklenebiliyor olması o da fark ettirmiyor. Zaten ek tuşlar çok kullanışlı diğer Logitech Z533, G910 v2, G440 ürünlerini kullanıyorum hepsinden gayet memnunum. Size sorum olacaktı G933 kablosuzken ses 100'deyken cızırtı yapıyor mu? Benimki maalesef yapıyor.
Söylemem gereken bir şey daha var G903'ün kablosunu hiç çıkarmadım pil ömrü gitmesin yazık diye. Eğer isterseniz fareyi açarak pilini değiştirebilirsiniz. Razer Mamba tavsiye etmem 2 kere pilinin patlama vakasını okudum, tuş bozulmaları oldukça fazla özellikle orta tuş.
Rivalı bilemiyorum hiç duymadım adını iyi günler.

Dostum daha bu 3'lemeyi satın almadım o yüzden bilgi sahibi değilim cızırtı konusunda. Mousepad olarak hangi mousepadi kullanıyorsunuz? Ve g903 ile memnun musunuz? Ben g640 düşünüyordum mousepad için.

Bir şey daha mousepaddan şarj mı? Bunu ilk defa duyuyorum. Hangi mousepad ile oluyor o ?

Bir de G933'den memnun musunuz? İyi mi kulaklık sağlam mı?

G900 iyidir ama bence fazla pahalı. Kablosuz olması güzel tabii ki ama ben kabloluyu tercih ederim ve bence G900 o kadar rahat değil, ben olsam Rival 310, 700, Razer DeathAdder Elite alırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı