1000 TL Güncel Sistem Toplama

grgrrrrrr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000 lira bütçemiz var arkadaşa bilgisayar toplayacağız. Hdd miz var sadece geri kalan bileşenler lazım bize. Önerileriniz nelerdir? Overwatch, Battlefield 1 ve Rainbow 6 gibi oyunlar onanacak bilgisayarda. Bu arada lazım olursa en fazla 150-200 lira eklenebilir.

Hocam ne yazık ki o bütçe ile toplama bilgisayar alınamaz. Çok zorlamak gerekir ve hatta bazı parçaları ikinci el almak bile gerekebilir. Söylediğiniz oyunları oynatabilecek bir sistem topladım ve en az 2000 TL ediyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    86,9 KB · Görüntüleme: 121
Hocam ne yazık ki o bütçe ile toplama bilgisayar alınamaz. Çok zorlamak gerekir ve hatta bazı parçaları ikinci el almak bile gerekebilir. Söylediğiniz oyunları oynatabilecek bir sistem topladım ve en az 2000 TL ediyor.
4 gb ekran kartı ve o psu fazla olmamış mı ?

D5803 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Toplanabilir ama APU olur. Size tavsiyem Ryzen APU'ları bekleyin. Haziran ayında çıkar herhalde. Eğer bekleyemezseniz şuanda bulunan APU'larla bir sistem toplayın ama güncel ve geliştirmeye elverişli olmaz.
@kxz7cfg899 Topladığınız bilgisayarın fiyatı arkadaşın bütçesinin neredeyse iki katı. Düşük güç veren güç kaynakları için her zaman +80 şart olmayabilir.

Toplanabilir ama APU olur. Size tavsiyem Ryzen APU'ları bekleyin. Haziran ayında çıkar herhalde. Eğer bekleyemezseniz şuanda bulunan APU'larla bir sistem toplayın ama güncel ve geliştirmeye elverişli olmaz.
@kxz7cfg899 Bilgisayarın fiyatı arkadaşın bütçesinin neredeyse iki katı.
Hocam bunu biliyorum. Ayrıca APU sistemde o istediği oyunları maksimum 30 FPS civarında oynar. Arkadaş Battlefield 1 oyununu oynamak isterse ne yazık ki APU bir çözüm değil. Orada ben bir sistem önerdim fakat o istediği oyunları oynatabilecek bir sistem önerdim bütçesinin yetmediğini bende biliyorum. APU sistem Rust gibi oyunlarda 40 FPS veriyorken arkadaşın istediği oyunları nasıl açacak ?

Bu da APU sistemin Battlefield 1 performansı.

(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu biliyorum. Ayrıca APU sistemde o istediği oyunları maksimum 30 FPS civarında oynar. Arkadaş Battlefield 1 oyununu oynamak isterse ne yazık ki APU bir çözüm değil. Orada ben bir sistem önerdim fakat o istediği oyunları oynatabilecek bir sistem önerdim bütçesinin yetmediğini bende biliyorum. APU sistem Rust gibi oyunlarda 40 FPS veriyorken arkadaşın istediği oyunları nasıl açacak ?
Ben normal APU'lardan değil Ryzen APU'lardan bahsediyorum. Hem ilerde ekran kartı yükseltmesine elverişli olur.

Amerika da çıktı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar 1000 lira bütçemiz var arkadaşa bilgisayar toplayacağız. Hdd miz var sadece geri kalan bileşenler lazım bize. Önerileriniz nelerdir? Overwatch, Battlefield 1 ve Rainbow 6 gibi oyunlar onanacak bilgisayarda. Bu arada lazım olursa en fazla 150-200 lira eklenebilir.
AMD A8 7650K Soket FM2+ 3.3GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci + R7 GPU
MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) VGA&HDMI Anakart
CORSAIR 8GB Value DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram
FRISBY FC-8925G 500W 2XFAN USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA
Ya da
Intel Pentium G4560 Soket 1151 3.5GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
[URL='http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-1x8gb-aegis-ddr4-2133mhz-cl15-1-2v-tek-modul-ram.html']GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram
[/URL]
[URL='http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-1x8gb-aegis-ddr4-2133mhz-cl15-1-2v-tek-modul-ram.html'][URL='http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx550-pulse-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html']Sapphire RX550 PULSE OC GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı[/URL][/URL]
MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI Anakart
FRISBY FC-8925G 500W 2XFAN USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı