1000 TL Hikayeli oyunlar için kulaklık önerisi

Stüdyo kulaklıkları hakkında pek bir fikrim olmamakla beraber sonuçta oyun oynayacağım için Gaming bir kulaklık almam gerekmez mi?

Gaming kulaklıklar genelde FPS oyunları için tasarlanıyor, stüdyo kulaklıkları da sesin kanalları için referans alınması için tasarlanıyor. Ses kalitesi istediğiniz için önerdim.

Alınır mı? Arkadaşlar? Bayağı ucuz diğer sitelere göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz 2000 liraya mı çıktı?
1000 TL altıysa Superlux Hd681 olabilir ama uzun süre kullanımda rahat edemezsiniz, ekstra masraf yapıp padlerini değiştirmeniz gerekiyor.
1000 TL üstüyse Takstar Pro 82 olabilir.

Eğer kulaklıkta mikrofon olması önemli değilse normal bir kulaklık almanızı öneririm.

Bütçeniz 2000 liraya mı çıktı?
1000 TL altıysa superlux HD681 olabilir ama uzun süre kullanımda rahat edemezsiniz, ekstra masraf yapıp padlerini değiştirmeniz gerekiyor.
1000 TL üstüyse takstar Pro 82 olabilir.

Eğer kulaklıkta mikrofon olması önemli değilse normal bir kulaklık almanızı öneririm.

Hocam biraz geç yazıyorum ama. 2800 TL bandında önerebileceğiniz hikayeli oyun için kulaklık var mı?

Bu kulaklığı önerdiler ama çok büyük adamı yorar gibi. Fiziksel 7.1'e sahip.

Ne aldınız hocam?

Eğer ki FPS oynamamak ve sadece ses kalitesi üzerine istiyorsanız oyuncu kulaklığı değil stüdyo kulaklıklarına bakmanızı tavsiye ederim. Referans kulaklıklarına falan göz atabilirsiniz. Daha çok müzik sektörü için kullanılıyor olsa da sizin hedefimizin kalite olduğunu göz önüne alırsak bu bütçede MC-100 olabilir.
Tekrar belirtiyorum bu bir oyuncu kulaklığı değil ama referans aralığı yüksek olduğu için ses alanında iyi bir kulaklık.

2800 fiyat bandında önerebileceğiniz kulaklık var mıdır hocam mikrofonlu?

Son düzenleme:
Hocam biraz geç yazıyorum ama. 2800 TL bandında önerebileceğiniz hikayeli oyun için kulaklık var mı?

Ne aldınız hocam?

2800 fiyat bandında önerebileceğiniz kulaklık var mıdır hocam mikrofonlu?
Ben arctis 9 aldım paraya kıydım 1 senedir mükemmel deneyimlerle oyun oynuyorum önerim bütçenize acımayın.

Geri
Yukarı