1000 TL i5 650 Sistem yükseltme

meazy9

Decapat
Daha fazla  
Intel Core i5 650 Turbo 3.46GHz, 8 GB 240 GB SSD ve Intel HD Graphics ekran kartlı bir bilgisayar aldım. Bilmiyordum oyun oynayamayacağımı, son 1 haftadır iyice araştırıyorum. 10 FPS üzerine hiçbir oyun çıkmıyor. CS'de maksimum 20 alıyor.

Ekran kartını değiştirsem düzelir mi ve bu işlemciyle oynayabilir miyim? 2300 liraydı bilgisayar monitör ile. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 1000 TL gibi bir bütçem var, satma imkanım yok. Bu kasa gelişir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Core i5 650 Turbo 3.46GHz, 8 GB 240 GB SSD ve Intel HD Graphics ekran kartlı bir bilgisayar aldım. Bilmiyordum oyun oynayamayacağımı, son 1 haftadır iyice araştırıyorum. 10 FPS üzerine hiçbir oyun çıkmıyor. CS'de maksimum 20 alıyor.

Ekran kartını değiştirsem düzelir mi ve bu işlemciyle oynayabilir miyim? 2300 liraydı bilgisayar monitör ile. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. 1000 TL gibi bir bütçem var, satma imkanım yok. Bu kasa gelişir mi?

Geçmiş olsun keşke forumda yazılan şeylere biraz dikkat etseydiniz. Ekran kartına gelirsek alsanız bile işlemciniz oyunlarda pek yeterli olmayacaktır.

Hocam keşke 3500'e APU sistem falan alsaydınız.

Hocam akıl edemedim, yeniyim henüz bilgisayar işinde her türlü tavsiyeye açığım.

Gelişir ama paranıza yazık olmuş. GT 1030 veya RX 550 alın.

İkisinin arasında fark var mı? Arkadaşlarım ikisini de beğendi.

Geçmiş olsun keşke forumda yazılan şeylere biraz dikkat etseydiniz. Ekran kartına gelirsek alsanız bile işlemciniz oyunlarda pek yeterli olmayacaktır bir oynamayı düşünmüyorum.

Akıl edemedim dikkat etmeyi. İşlemci öneriniz var mı? Hem ekran kartı hem de işlemci almayı düşünüyorum.

PSU'nuz 12v kanali uzerinden ne kadar guc veriyor?

Hesaplamasını bilmiyorum, internetten baktım biraz ama anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

Hocam akıl edemedim, yeniyim henüz bilgisayar işinde her türlü tavsiyeye açığım.

Akıl edemedim dikkat etmeyi. İşlemci öneriniz var mı? Hem ekran kartı hem de işlemci almayı düşünüyorum.

Hesaplamasını bilmiyorum, internetten baktım biraz ama anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

PSU'nun fotografini at.

İkinci elde veya sıfır bulabiliyorsan RX 550 4 GB 128 Bit olan modele yönelebilirsin. Onun dışında aralarında pek fark yok ucuz olanı tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı