1000 TL iyi ses veren hoparlör önerisi

Muarex

Decapat
Daha fazla  
Yüksek ve temiz ses veren bir hopalör lazım. İş yerinde çalışacak, gürültülü bir ortam o yüzden sesin iyi olması lazım. Bütçe 1000 civarı. Şimdiden teşekkür ederim.

Logitech Z333 kullanıcısı olarak Z333'ü öneririm. Son seste bile bozulma yapmıyor ve bass gayet doyurucu, zaten son sese alma zorunluluğu hissetmiyorsunuz, ben yarıdan fazlaya getiremiyorum. O bütçede daha iyisi varsa ben bilmiyorum, arkadaşlar önerecektir.

2. el Partybox'lara bakabilirsin LG FJ5 gibi.
2. El düşünmüyorum yinede teşekkür ederim.
Logitech Z333 kullanıcısı olarak Z333'ü öneririm. Son seste bile bozulma yapmıyor ve bass gayet doyurucu, zaten son sese alma zorunluluğu hissetmiyorsunuz, ben yarıdan fazlaya getiremiyorum. O bütçede daha iyisi varsa ben bilmiyorum, arkadaşlar önerecektir.
İşyerinde zaten makinaların gürültüsü var o yüzden gerçekten çok ses verecek bir cihaz lazım bakacağım teşekkür ederim.

2. El düşünmüyorum yinede teşekkür ederim.

İşyerinde zaten makinaların gürültüsü var o yüzden gerçekten çok ses verecek bir cihaz lazım bakacağım teşekkür ederim.
1000₺ yeterli gelmez 0 cihaz için, çok sesli ortama ben şahsen partbox veya 5.1 kolon + amfi tercih ederdim.

Geri
Yukarı