1000 TL kablolu fare önerisi

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Merhaba. Logitech G102 kullanıyordum. 2 yıl sonrasında önce tıklama sorunu sonrasında kabloda temassızlık başladı yani bozuldu. Kablolu güzel bir mouse öneriniz var mı rica etsem?

Merhaba. Logitech G102 kullanıyordum. 2 yıl sonrasında önce tıklama sorunu sonrasında kabloda temassızlık başladı yani bozuldu. Kablolu güzel bir mouse öneriniz var mı rica etsem?
ROG Keris de bakabilirsiniz.

İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz FPS oyunları oynuyorum daha çok.

Neden tek bir satıcısı var anlamadım.

Açıkçası kararsız kaldım güzel bir tane alıp onunla devam etmek istiyorum artık oyunlarda vs. sorun yaşamak istemiyorum sizce para verip XM1r mi alayım yoksa Asus da götürür mü?

Son düzenleme:
İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz FPS oyunları oynuyorum daha çok.

Neden tek bir satıcısı var anlamadım.

Açıkçası kararsız kaldım güzel bir tane alıp onunla devam etmek istiyorum artık oyunlarda vs. sorun yaşamak istemiyorum sizce para verip XM1r mi alayım yoksa Asus da götürür mü?
Claw tutuyorsanız XM1r dışında bir şey almayın. Palm için ROG Keris iyi olabilir. XM1r tek bir satıcısı var çünkü Türkiye'ye getirenler tek onlar. Alman markası. Claw tutuyorsanız XM1r en iyi seçeneğiniz.

Evet Claw tutuyorum ve sanırım XM1r alacağım. Teşekkürler ilginiz için.

Endgame Gear XM1r sipariş etmişti. Bugün elime ulaştı ve her hangi bir double click sorunu yok Mouse çok hoşuma gitti inşallah ileride bir sorun çıkarmaz sipariş ettikten sonra forumlarda ki yorumlar beni çok şüpheye düşürmüştü fakat insanlar hep kötü şeyleri forumlara yazdığı için iyi bir yorum bulamıyorlar. Önerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Evet Claw tutuyorum ve sanırım XM1r alacağım. Teşekkürler ilginiz için.

Endgame Gear XM1r sipariş etmişti. Bugün elime ulaştı ve her hangi bir double click sorunu yok Mouse çok hoşuma gitti inşallah ileride bir sorun çıkarmaz sipariş ettikten sonra forumlarda ki yorumlar beni çok şüpheye düşürmüştü fakat insanlar hep kötü şeyleri forumlara yazdığı için iyi bir yorum bulamıyorlar. Önerin için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı