1000 TL kasa önerisi

ıneedyardım

Picopat
Dostlar ben ATX destekleyen,
Mesh panel,
360mm sıvı soğutma,
3070'i rahat takabileceğim,
Kablo düzen sıkıntısı yapmayacak bir kasa arıyorum. Bütçe çok sorun değil ama 1000 TL'nin üzerine mümkünse çıkılamasın. Değil ise de minimum tutulursa çok sevinirim.

Yardımlar için teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesh panel,
360mm sıvı soğutma,
Kablo düzen sıkıntısı yapmayacak bir kasa arıyorum. Bütçe çok sorun değil ama 1000 TL'nin üzerine mümkünse çıkılamasın. Değil ise de minimum tutulursa çok sevinirim.

veya buda var daha fazla psulu ve daha kaliteli Corsair Spec Delta Rgb Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası - Vs650 80+ 650w Güç Kay | Trendyol
550W az gelecektir yalnız.
Bir tane daha attım 650w luk yeterli gelsin oda bir zahmet .d

Veya bu da var daha fazla PSU'lu ve daha kaliteli Corsair Spec Delta Rgb Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası - Vs650 80+ 650w Güç Kay | Trendyol

Bir tane daha attım 650W'luk yeterli gelsin oda bir zahmet .d

550W az gelecektir yalnız.

Dostlar iyi hoş diyorsunuz da keşke başta yazsaydım... PSU'yı ayrı satın alacağım

Mesh panel,
360mm sıvı soğutma,

Bütçeyi 69 TL aşıyor ama o fiyata en iyi ürünlerden birisi bu ;

Mesh olmadığına bakmayın. Öndeki cam ile fanlar arasında 1.5 parmaklık boşluk var. Hava akışı, mesh kasalarla kapışabilecek derecede güzel.

Bütçeyi 69 TL aşıyor ama o fiyata en iyi ürünlerden birisi bu;

Mesh olmadığına bakmayın. Öndeki cam ile fanlar arasında 1.5 parmaklık boşluk var. Hava akışı, mesh kasalarla kapışabilecek derecede güzel.

WarCry hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı