1000 TL kasa önerisi

Bu kasalarda ekran kartını dik takmak için pci yuvası varmı?
Var.
Beğendiğiniz kasanın PSU'lu hali.
Gamepower psu alıp sistemini yakmak pek mantıklı olmaz frisby, gamepower, powerboost, rampage, everest gibi markaların lütfen bilgisayar kasası dışında ürününü önermeyin.

Şuanda rampage x-titan rc99 kasam var. Bunu satıp yeni kasamı almalıyım veya fan mı almalıyım?

Anakartım msi b450m a pro max.
Kasadaki 4 fan molex uçlu. 1 adet 20 cm fanım var. Fan çoklayıcı kablolar varmış. Ondan atabilirmisiniz?

GTX 1650 Super.
Ryzen 5 2600.
MSI B450M'a Pro Max.
600w gibi kaliteli bir psu rgb fanları hesaba katarak gayette yeter fsp,corsair,cooler master,zalman gibi markalardan almanızı öneririm. Alfais 4354 Flexa P5 5 Port Çıkışlı Pwm Fan Çoklayıcı Çoğaltıcı 4 2 Pin Splitter Kablosu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

600w gibi kaliteli bir psu rgb fanları hesaba katarak gayette yeter fsp,corsair,cooler master,zalman gibi markalardan almanızı öneririm. Alfais 4354 Flexa P5 5 Port Çıkışlı Pwm Fan Çoklayıcı Çoğaltıcı 4 2 Pin Splitter Kablosu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ben anakarttan kontrol edeceğim. Bir tane buldum ama linki kopyalanmıyor. anakarta giren ucu 4pin. Kablonun 2 adet fan takma yeri var. Biri 4 pin diğeri 3 pin. 4 pin olana cpu fan takacağım. 3 pin olana 20 cm fanı takacağım. Böylelikle 20 cm fan, cpu fanı taklit edecek. Cpu fanı ısıya göre değişeceği için onunda rpm si değişecek.
Edit : Fan Çoklayıcı Y PWM Kablosu 5025p Splitter 4 pin Switch 3 pin 2 P Fiyatları ve Özellikleri linki buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı