1000 TL kasa önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1000
Bu paraya ikinci el al. Bazıları gayet uyguna veriyor. Sıfırda işe yarar birşey bulamazsın bu fiyatta.

Aynı kasa 1050₺ fiyata PttAVM'de de var. Pardon, ATX yazmışsınız.

Başlığa 1000 TL yazdım ama verebileceğim en yüksek fiyat 1000 TL buna göre öneri yaparsanız sevinirim.

Halihazırda sistemim var ATX boylarda mesh önde 2-3 fan arkada egzoz olarak en az 1 fanlı bir kasa arıyorum. LED'li falan olması önemli değil, PSU var sadece boş kasa ihtiyacım var. Üstünde fan olan. Bir de toz filtresi takmayı düşünüyorum.

Saydığım özelliklerde mümkünse Full Tower değilse middle Tower olarak önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Başlığa 1000 TL yazdım ama verebileceğim en yüksek fiyat 1000 TL buna göre öneri yaparsanız sevinirim.

Halihazırda sistemim var ATX boylarda mesh önde 2-3 fan arkada egzoz olarak en az 1 fanlı bir kasa arıyorum. LED'li falan olması önemli değil, PSU var sadece boş kasa ihtiyacım var. Üstünde fan olan. Bir de toz filtresi takmayı düşünüyorum.

Saydığım özelliklerde mümkünse Full Tower değilse middle Tower olarak önerirseniz sevinirim.

Kanka önü mes, temperli cam al sogutma olarak cok basarılı olacaktır

Kasa olarak: VENTO Vg11a Atx 4 Adet Rgb Fan Temperli Cam Mesh Gaming Kasa Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Ya da kasa gaminggentr :VENTO VG11A ATX 4 adet RGB FAN, Temperli Cam Gaming Kasa - Gaming.Gen.TR
Kasa 2: ZALMAN i3 MESH 4x12cm BEYAZ LED FAN KASA - 1.103,95 TL - Baburtech Bilişim A.Ş.
Kasa 3: BitFenix Nova Mesh SE Siyah Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

İkinci elden 180 TL'ye Cooler Master bir kasa aldım herkese önerileri için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı