1000 TL Kasa ve PSU önerisi

cptkucuk

Hectopat
Sorum başlıktaki gibi. 1000 TL ile şöyle 500-600 watt arası PSU ve hava akışı iyi olan bir kasa lazım. Öyle çok gösteriş vs. önemli değil. Şimdiden teşekkürler.

Sorum başlıktaki gibi. 1000 TL ile şöyle 500-600 Watt arası PSU ve hava akışı iyi olan bir kasa lazım. Öyle çok gösteriş vs. önemli değil. Şimdiden teşekkürler.

Sistem özelliklerinize göre PSU almanız gerek, özellikleriniz nedir?

100 TL daha fazla ekleyip güzel ARGB'li ve hava akışı soğutması çok iyi olan bu kasayı alabilirsiniz.

Sistem özelliklerinize göre PSU almanız gerek, özellikleriniz nedir?
Sistem i5 6400 gtx 745 300 w psu ya sahibim. Bilgisayar hazır marka bir bilgisayar ve önümüzdeki dönemde bir ekran kartı yükseltmesi yapmayı planlıyordum ancak dolar euro'nun geldiği nokta belli. Şuanda ancak 1000 TL karşılayabilirim ve bu meblağ ile de fan takılabilecek iyi bir kasa ve sonraki dönemde alacağım ekran kartını besleyebilecek bir psu almaya karar verdim ancak bunun haricinde bir öneriniz varsa beklerim

Sistem i5 6400 gtx 745 300 w psu ya sahibim. Bilgisayar hazır marka bir bilgisayar ve önümüzdeki dönemde bir ekran kartı yükseltmesi yapmayı planlıyordum ancak dolar euro'nun geldiği nokta belli. Şuanda ancak 1000 TL karşılayabilirim ve bu meblağ ile de fan takılabilecek iyi bir kasa ve sonraki dönemde alacağım ekran kartını besleyebilecek bir psu almaya karar verdim ancak bunun haricinde bir öneriniz varsa beklerim
İleride yapacağınız yükseltmeleri de göze alırsak 550W bir PSU size yeterli olacaktır.

Daha düşük bütçeyle de halledilebilir. Tam bütçeme uygun olsun dersen;

Geri
Yukarı