1000 TL klavye önerisi

Bütçe
1000

Dalgic2005

Hectopat
Merhabalar değerli arkadaşlarım.
1000 TL civarında bir oyun bilgisayarı almak istiyorum. Piyasada çok fazla ürün var ve kafam oldukça karışık. Mavi Switch olması tercihimdir. ASUS ROG STRIX flare bayağı ilgimi çekti. Geçen hafta 885 liraya düşmüştü o an alamadım 5 dakika sonra bitmişti. Şu anda fiyatı Amazon'da 1575 lira. Everest, hunter series vs gibi dandik markalara yönetmekten istemiyorum.
Sizlerin tavsiyesi nedir? ASUS, Cooler Master, Reddragon, SteelSeries vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL gibi bir bütçeye iyi bir Red Switch alabilirsiniz diye düşünüyorum. Hem oyun için neden Red istemiyorsunuz? Daha az ses çıkarır ve okuduğuma göre daha yumuşak.

1000 TL gibi bir bütçeye iyi bir Red Switch alabilirsiniz diye düşünüyorum. Hem oyun için neden Red istemiyorsunuz? Daha az ses çıkarır ve okuduğuma göre daha yumuşak.

Hocam yeni aktif ve sevdiğim üyelerdensiniz ama şunu belirtiyim size karşınızda olan adamın ne istediğine bakın. Adam mavi Switch istiyor. Zorlamayin bırakın kendisi alacak @hadwiger önerecektir.

Hocam istediğiniz switchi alın. Ses istiyorsanız blue switch alabilirsiniz. Önerdiğim klavyeler kalitelidir. Ses istiyorsanız XPG Summoner, sessiz ve optik switchl istiyorsanız Asus TUF K7 öneririm.

Sesli;
Razer Blackwidow Elite

Sessiz;
Asus Tuf K7

Alternatifler;

Son düzenleme:
Strix Flare'nin malzeme kalitesi kötü. Onun yerine TUF K7 öneririm. Optik switch kullanıyor ve tepkime hızı çok iyi TUF K7'nin.

Geri
Yukarı