1000 TL Klavye Önerisi

kutay ÇEVİK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun süredir Rampage R74 isimli bir klavyeyi kullanıyorum fakar artık klavyem eskidi, tuşları kırıldı ve kendi kendine çıkıyor. Bütçeme uygun bir klavye arıyorum. Etrafta çok seçenek var karar veremedim sizce ne yapmalıyım?

Bu üçüne bakın.

Bu üçüne bakın.

Ya aslında mekanik yerine membran alıp daha uzun süre kullanmak daha mantıklı gibi geldi. Bu klavyelere ne dersiniz?

Ya aslında mekanik yerine membran alıp daha uzun süre kullanmak daha mantıklı gibi geldi. Bu klavyelere ne dersiniz?

Hocam bende Corsair K55RGB var gayet memnunum çok sessiz RGB mod ve ışıklandırmalari yeterli öyle abartı bir şeyi yok sade karizma bir duruşu var masada G213 değil de tercihiniz Corsair'den yana olsun.

İlla bu üçü arasında tercih yapacak iseniz önerim ya Corsair'ya da Apex 3 TKL olur o da size kalmış artık boyutundan dolayı sizi üzmezler. Logitech'te güzel ürün ama kronik sıkıntısı var maalesef o yüzden tercih edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı