1000 TL klavye önerisi

Osman Baki

Femtopat
Daha fazla  
Red Switch olmak üzere en fazla 900-1K bütçeye çıkılabilecek şekilde mekanik klavye öneriniz var mıdır? Aklımda Gamepower Ogre ve Calypso. Rampage K60 gibi ürünler bulunuyor bilek desteği şart değil ama olsa güzel olur önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Switch olmak üzere en fazla 900-1K bütçeye çıkılabilecek şekilde mekanik klavye öneriniz var mıdır? Aklımda Gamepower Ogre ve Calypso. Rampage K60 gibi ürünler bulunuyor bilek desteği şart değil ama olsa güzel olur önerilerinizi bekliyorum.
Hocam red Switch problem etmezseniz çok güzel bir klavye var.

Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Oyuncu Klavye - PttAVM.com

Bu da red Switch gibi sessiz bir klavye bilginiz olsun.

Bir de bu var.

Redragon K552 Kumara Siyah Rainbow Işıklı Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam g213 mekanik değil. Oyun oynayan birisiyim mekanik olması işime gelir. Bir de ışıklandırılması zayıf gibi geldi tuşları bitişik klavyeyle öyle görünüyor. K552 güzel bir klavye olabilir fakat redragon markası hoşuma gitmiyor şu anlık onu 2. planda tutacağım

Son düzenleme:
Hocam G213 mekanik değil. Oyun oynayan birisiyim mekanik olması işime gelir. Bir de ışıklandırılması zayıf gibi geldi tuşları bitişik klavyeyle öyle görünüyor. K552 güzel bir klavye olabilir fakat Redragon markası hoşuma gitmiyor şu anlık onu 2. planda tutacağım.
Hocam istediğiniz özelliklerde bir sürü Rampage ürün var ama Rampage marka sizi üzebilir bunun için tavsiye etmiyorum Gamepower markasınında bir süre sonra tuşlara basmama gibi bir sorunu olabiliyor her modelinde var mı bilmiyorum ama benim kullandığım Gamepower markasında bir süre sonra W tuşu basmıyordu üzülmemeniz için bunu da almanızı önermiyorum. Başka önerebileceğim şu klavye var.

https://www.hepsiburada.com/cooler-...e-red-switch-oyuncu-klavyesi-pm-HBC00002LEUXZ

Başka önerebileceğim pek güzel klavye yok bu fiyata diğer arkadaşlar bakabilir.

K552 Kumara alınır da G213 Prodigy berbat bir klavye, alınmaz.

Hocam istediğiniz özelliklerde bir sürü Rampage ürün var ama Rampage marka sizi üzebilir bunun için tavsiye etmiyorum Gamepower markasınında bir süre sonra tuşlara basmama gibi bir sorunu olabiliyor her modelinde var mı bilmiyorum ama benim kullandığım Gamepower markasında bir süre sonra W tuşu basmıyordu üzülmemeniz için bunu da almanızı önermiyorum. Başka önerebileceğim şu klavye var.

https://www.hepsiburada.com/cooler-...e-red-switch-oyuncu-klavyesi-pm-HBC00002LEUXZ

Başka önerebileceğim pek güzel klavye yok bu fiyata diğer arkadaşlar bakabilir.

Bu da alınabilir.

Benim ekstra önerim şunlar olur.

GamePower Calypso ise GamePower'ın tek düzgün klavyesi denilebilir. Ama K552 Kumara ve yukarıdaki iki ürün varken alınmaz.

K552 Kumara alınır da G213 Prodigy berbat bir klavye, alınmaz.

Bu da alınabilir.

Benim ekstra önerim şunlar olur.

GamePower Calypso ise GamePower'ın tek düzgün klavyesi denilebilir. Ama K552 Kumara ve yukarıdaki iki ürün varken alınmaz.
Önerileriniz için teşekkürler cooler master a bakacağım k552 2. planda yine dursun önerebileceğiniz maximum 1klık başka mekanik klavye varsa beklerim.

Geri
Yukarı