1000 TL klavye önerisi

460msMustafa

Hectopat
Daha fazla  
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2, 5K civarı bütçem var konuda piyasaya bakmadan yazmıştım. En son 3 yıl öncenin fiyatlarından haberim vardı. 300/500 ün önemi yok bütçeyi yükseltirim.

Modlar konu başlığını ne hale getirmişsiniz 1000TL ye klavye mi istemişim bir konuyu okusaydınız...

Leaven K620 olabilir hocam. 700 TL falan. Red Switch versiyonu var. Ve 61 tuşu olduğundan oyun için iyi. Full Anti-Ghosting desteği var. Sizi üzmez asla. Tek dezavantajı stabilizörler çok iyi değil.

Leaven K620 olabilir hocam. 700 TL falan. Red Switch versiyonu var. Ve 61 tuşu olduğundan oyun için iyi. Full Anti-Ghosting desteği var. Sizi üzmez asla. Tek dezavantajı stabilizörler çok iyi değil.

Hocam konuyu okuyun lütfen. Moderatör başlığı saçma sapan çevirmiş. Düzenleyemiyorum. Yeni konu açsam tekrarlayan konudan ceza verecekler...

Birisi modlardan birini etiketlesin düzeltsinler başlığı. Ben bu foruma çok hakim değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı