1000 TL klavye önerisi

Bütçe
1K-1.5K
Olabilir. RK61 daha iyi bir model.

Büyük hata.
Size göre büyük hata olabilir %60 olduğu için uzak durmuştum pişman değilim ak680 kullanıyorum daha az para verdim ve gayet memnunum hocam. Diyeceksiniz %60 dan uzak durucam diyip %65 almışsın yön tuşları için birde fiyatı gayet uygundu bende kaçırmak istemedim.

@Kaan Diktaş hocam geçen açtığım konuda ki öneriler biraz tuzlu gelmişti ama bu klavye iyi gibi hem siyah hali var hem de yazılımından RGB renklerini ayarlayabiliyoruz onayınız varsa sipariş geçeceğim.

@Kaan Diktaş hocam geçen açtığım konuda ki öneriler biraz tuzlu gelmişti ama bu klavye iyi gibi hem siyah hali var hem de yazılımından RGB renklerini ayarlayabiliyoruz onayınız varsa sipariş geçeceğim.

Geçebilirsiniz. Güzel bir modeldir.

Siz gümrükle alakalı bir şey yapmayacaksınız ki. Vergisini alırken ödüyorsunuz zaten gümrükten takılmadan geçip hızlıca elinize ulaşacak. İstanbul'dasınız zaten yaklaşık 1-2 haftada elinize gelir ürün.

Eyvallah hocam kendi telefonum hakkı rahmetine kavuştu. Kendi Amazon hesabımdan sipariş geçemiyorum annemin hesabından geçmek istesem onda da T.C. İstiyorlar annem istemiyor. zaten şuan klavyem yok benim emektar laptopu kullanıyorum kasam yatıyor bir köşede o yüzden 1-2 hafta bekleyemem.

Geri
Yukarı