1000 TL klavye önerisi

Bütçe
1000

barex52

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, red switch yandaki numerik kısmı olmayan mekanik klavye önerisi istiyorum arkadaşlar. Günlük işlere de oyuna da uygun olursa sevinirim. RGB falan olup olmaması sorun değil benim için ancak Wireless ürün öneriniz olursa oyunlarda gecikme yaşatır mı onu da belirterek yazabilirseniz çok sevinirim.

Herkese merhaba, red switch yandaki numerik kısmı olmayan mekanik klavye önerisi istiyorum arkadaşlar. Günlük işlere de oyuna da uygun olursa sevinirim. RGB falan olup olmaması sorun değil benim için ancak Wireless ürün öneriniz olursa oyunlarda gecikme yaşatır mı onu da belirterek yazabilirseniz çok sevinirim.
Ay başını beklersen Aliexpress'den z686 alabilirsin. Bu bütçede zaten kablosuz iyi bir klavye bulamazsınız.

Hocam bu uygunmu. Suki Tkl

Z686 alabilirsiniz kablosuz düşünüyorsanız bu model var inceleyin bir bakın derim(numpadsiz demişsiniz sildim sorry)
Ak 873 bütçe çıkarsa o da alınabilir.

Geri
Yukarı