1000 TL klavye ve mouse önerisi

Bütçe
1000

kombomekanize

Zeptopat
Makaleler
1
Çevreyi rahatsız eden daktilo mekanik klavyelerden değil membran klavyelerden tavsiye bekliyorum. Yeni bir sistem sipariş verdim hikaye oyunları oynayacağım CS vb. FPS ile işim yok. Fareyi ASUS TUF M3 düşünüyorum 435 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevreyi rahatsız eden daktilo mekanik klavyelerden değil membran klavyelerden tavsiye bekliyorum. Yeni bir sistem sipariş verdim hikaye oyunları oynayacağım CS vb. FPS ile işim yok. Fareyi ASUS TUF M3 düşünüyorum 435 TL.

Logitech G102 tavsiye ederim Hepsiburada'da sepette 468 liraya geliyor fiyatına göre bayağı iyi mouse.

Klavye olarak da bunu tavsiyede ederim BİM markası gibi gözüküyor ama bayağı güzel klavye.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231024_175134_Trendyol.jpg
    Screenshot_20231024_175134_Trendyol.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 19
Logitech G102 tavsiye ederim Hepsiburada'da sepette 468 liraya geliyor fiyatına göre bayağı iyi mouse.

Klavye olarak da bunu tavsiyede ederim BİM markası gibi gözüküyor ama bayağı güzel klavye.
Sepette nasıl 468 oluyor? Ekliyorum olmuyor hangi satıcı ürün link atar mısın? Link yok, indirim yok, mekanik istememe rağmen mekanik klavye paylaşmışsın.

Hem bu klavyeyi hem de mouse'ı kullanıyorum. Klavyeyi alma. Mouse'ı alabilirsin. ASUS M3 kronik sorunlu diye duymuştum. g102 den daha iyi seçeneklerde vardır elbet. Onlara yönelin.

Geri
Yukarı