1000 TL koltuk önerisi

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Gün içinde uzun süre bilgisayar başında ve masa başında zaman geçiriyorum. Rahat bir koltuk arayışındayım illa oyuncu koltuğu olmasına gerek yok. Bütçem 1000 TL civarı. Araştırırken Hawk adlı markaya denk geldim ve kumaş oyuncu koltukları dikkatimi çekti. Başka bir ürün önerebilecek varsa her türlü tavsiyeye açığım. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Şahsen bende bu markayı gördüm. Fakat sonradan ofis koltuğu almayı tercih ettim, nedense üzerinde Gaming ibaresi bulunan bütün her şey çok pahalı oluyor, ben seduna thunder Pro aldım, bir göz atmanı tavsiye ederim.

Merhaba kardeşim. Sana xDrive ve Xprime markasını önerebilirim. XDrive'ı duymuşsundur muhakkak ama Xprime'ı duymamış olabilirsin. Xprime firması hakkında hiç kötü yoruma rastlamadım. Sadece "İlk geldiği zaman süngeri biraz sert oluyor ama kullandıkça yumuşuyor." Şeklinde yorumlar gördüm. Bir bakmanı tavsiye ederim.

Gün içinde uzun süre bilgisayar başında ve masa başında zaman geçiriyorum. Rahat bir koltuk arayışındayım illa oyuncu koltuğu olmasına gerek yok. Bütçem 1000 TL civarı. Araştırırken Hawk adlı markaya denk geldim ve kumaş oyuncu koltukları dikkatimi çekti. Başka bir ürün önerebilecek varsa her türlü tavsiyeye açığım. Teşekkür ediyorum şimdiden.
bence git bi ofis koltuğu al o fiyata gayet güzel ofis koltukları var veyahut daha ucuza

Şahsen bende bu markayı gördüm. Fakat sonradan ofis koltuğu almayı tercih ettim, nedense üzerinde Gaming ibaresi bulunan bütün her şey çok pahalı oluyor, ben seduna thunder Pro aldım, bir göz atmanı tavsiye ederim.
Bu koltuğa bakmıştım ama iyi yorumların yanında bir o kadar da kötü yorum var. Kimisi filelerinin çıktığından, kimisi gıcırtısından bir hayli şikayetçi. Gözümü korkuttu açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı