1000 TL kulak içi Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Eternalist

Hectopat
Selamlar, HONOR Earbuds 2 Lite Kulak İçi Kulaklık Beyaz bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Maksimum 1000TL'ye çıkabilirim. Daha fazlasını veremem. Ne olur ne olmaz piyasayı arada sırada takip etmeme rağmen görmediğim bir kulaklık olabilir diye bu konuyu açıyorum. Bu kulaklık nasıldır? Alınır mı? Alsam parasına değer mi? Bundan daha iyi bir kulaklık var mı? Lütfen çok bilinmeyen markalardan kulaklık önermeyin. Bir de kulak üstü olmasın. Tek kriterlerim bunlar. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Samsung Galaxy Buds+ kullanıyorum. Çok memnunum. Ses kalitesi cok iyi, şarjı ise günde 1 saat kullanmakla 1.5-2 hafta civarı dayanıyor. Seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz paralar vermeyin, Taotronics Soundliberty 53 Pro kesinlikle öneririm hocam. Kendim 1.5 senedir kullanıyorum, tüm eş, dost, arkadaşlarıma da aldırıyorum. Bu fiyata çok güzel performansı var cihazın.

Dostum, özelliklerini falan beğendim pil süresi falan da iyi. Ama tasarımını pek beğenemedim. Honor'un tasarımı daha zarif geldi bana. Onun dışında gayet iyi.

Samsung Galaxy Buds+ kullanıyorum. Çok memnunum. Ses kalitesi cok iyi, şarjı ise günde 1 saat kullanmakla 1.5-2 hafta civarı dayanıyor. Seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Tam olarak o tür kulaklığı hiç sevmiyorum ya. Hani tasarım takıntılı gibi birisi duruyorum ama beğenemiyorum işte.
Jabra Elite 75t, ses kalitesi muazzam, konfor iyi, batarya çok iyi, anc var. Lakin sol kulaklık tek başına kullanılmıyor.

Bu modeli kısa bir süre tecrübe ettim. Diğer önerilen ürünlerle ses kalitesi konusunda aşık atması ihtimal dışı. Ancak fiyatına göre güzel bir ürün.

Dediğim gibi uzun kulak içi kulaklık daha çok seviyorum.
Buds 2 tavsiyemdir. Kullanıyorum.

Hocam herhangi bir eksisi var mı? Müsait olunca detaylı bir bilgi verebilir misiniz? Fiyatına değer mi? Keşke şunu alsaydım bunun yerine falan dediniz mi?

Dostum, özelliklerini falan beğendim pil süresi falan da iyi. Ama tasarımını pek beğenemedim. Honor'un tasarımı daha zarif geldi bana. Onun dışında gayet iyi.
İstanbul'da toplu taşımada ve çalışırken aktif kullanıyorum gün içerisinde, akşamları dizi film vs. izliyorum; 3 hafta hatta 1 ay kadar gidiyor bataryası, kendim type-c kablo barındırmıyorum olan arkadaşların yanında şarja takıyorum. Batarya konusunda çok başarılı Taotronics

Tam olarak o tür kulaklığı hiç sevmiyorum ya. Hani tasarım takıntılı gibi birisi duruyorum ama beğenemiyorum işte.

Dediğim gibi uzun kulak içi kulaklık daha çok seviyorum.

Hocam herhangi bir eksisi var mı? Müsait olunca detaylı bir bilgi verebilir misiniz? Fiyatına değer mi? Keşke şunu alsaydım bunun yerine falan dediniz mi?
Ben bir - göremedim. Ürünün hafifliği muazzam. Ses kalitesi gayet tatmin edici. Bass konusunda çok birşey beklemeyin sonuçta Bluetooth'lu. Şarjı uzun süre gidiyor. Mikrofon fena değil, arabadayken biriyle konuştuğumda azıcık rüzgar sesi olduğunu söyledi. Bass arttırma gibi uygulamasında özellikleri var. Dolby Ses Kartı varsa cihazınızda sizi çok mutlu eder. Kulağıma tam oturdu, çok hafif ayrıca (5 gr ikiside). Samsung cihazım var kapağı kaldırınca bağlanıyor direkt. Kopma yaşamadım. Aktif gürültü engellemesi de mevcut, ortam dinleme de ver. Ben öneririm.

20220206_202325.jpg

Ben bir - göremedim. Ürünün hafifliği muazzam. Ses kalitesi gayet tatmin edici. Bass konusunda çok bir şey beklemeyin sonuçta Bluetooth'lu. Şarjı uzun süre gidiyor. Mikrofon fena değil, arabadayken biriyle konuştuğumda azıcık rüzgar sesi olduğunu söyledi. Bass arttırma gibi uygulamasında özellikleri var. Dolby ses kartı varsa cihazınızda sizi çok mutlu eder. Kulağıma tam oturdu, çok hafif ayrıca (5 gr ikisi de). Samsung cihazım var kapağı kaldırınca bağlanıyor direkt. Kopma yaşamadım. Aktif gürültü engellemesi de mevcut, ortam dinleme de ver. Ben öneririm.

Eki Görüntüle 1321480

Dostum çok özür dilerim ben Honor Earbuds 2 kullanıyorsun sandım. Şu anlık Samsung almayı düşünmüyorum. Dediğim gibi tasarımı bana hitap etmiyor.

Geri
Yukarı