1000 TL kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Bende aynı bütçede kulaklık bakıyorum Anker Q10i iyi gibi duruyor. Kulağı çok iyi sarıyor. Sesi falanda iyi. Fakat Razer opus X modeliyle arasında kaldım. 400 TL fazla verip alınmaya değer mi bilemedim. Çok fazla oyun oynamıyorum müzik için alacağım. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Bende aynı bütçede kulaklık bakıyorum Anker Q10i iyi gibi duruyor. Kulağı çok iyi sarıyor. Sesi falanda iyi. Fakat Razer opus X modeliyle arasında kaldım. 400 TL fazla verip alınmaya değer mi bilemedim. Çok fazla oyun oynamıyorum müzik için alacağım. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Değer. Razer Opus X ses kalitesi olarak fiyatının üstünde performans veriyor. Hâla neden 1700 bandına çıkmamış bilmiyorum. Diğer bütün kulaklıklar zam yerken bu kualklık güzel bir fiyatta kalmış.

Değer. Razer opus X ses kalitesi olarak fiyatının üstünde performans veriyor. Hâla neden 1700 bandına çıkmamış bilmiyorum. Diğer bütün kulaklıklar zam yerken bu kulaklık güzel bir fiyatta kalmış.

Sıkıntılı kulaklık çoğu kişide 1 yıl olmadan gidiyor. Razer kullanıcı hatası deyip atıyor. Performansı güzel olsa da 1 yıl olmadan elde patlacaksa anlamı yok Reddit linkleri var ama atabilir miyim emin değilim.

Sıkıntılı kulaklık çoğu kişide 1 yıl olmadan gidiyor. Razer kullanıcı hatası deyip atıyor. Performansı güzel olsa da 1 yıl olmadan elde patlacaksa anlamı yok Reddit linkleri var ama atabilir miyim emin değilim.
Siz dedikten sonra biraz baktım hepsi kasadan gitmiş. Tam da kulağın az üstünden. Dandik kasa da olsa kullanıcı kaynaklı, bana olsa o markaya bir daha bulaşmam.

Anker Q10i aldım.
Hayırlı olsun hocam.

Hocam konu açıyorum cevap vermiyor kimse max 2k belki (biraz geçebilir) öneriniz vars mı
Kaliteli bilindik marka kağıt üstünde de baya güzel duruyor bilginiz var mı

Geri
Yukarı