1000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

AdLeRrr

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 1000 TL civarı. Bu fiyat bandında genel olarak müzik dinlemek, film izlemek için Bluetooth kulaklık arıyorum. Bu iki kulaklıktan birini almayı planlıyorum. Bunları önerir misiniz? Başka önerileriniz var mı?
- Amazon.com.tr
- Amazon.com.tr

JBL Tune 510BT modelini yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Ses kalitesi muazzam, şarjı o kadar uzun süre gidiyor ki bazen 2 hafta şarj etmiyorum. Tek dezavantajı uzun süreli kullanımda kulakları bunaltıyor sıcak havalarda kullanımı zor olur.

Bizzat kullanıyorum, bütçenizin bir tık üstünde belki düşünürsünüz.
Arctis Nova 1 | The Gaming Headset for PC with Almighty Audio

Hocam günlük dışarıda kullanım için çok kaba duruyor ve kabloluymuş. Ben Bluetooth kulaklık almak istiyorum.

JBL Tune 510BT modelini yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Ses kalitesi muazzam, şarjı o kadar uzun süre gidiyor ki bazen 2 hafta şarj etmiyorum. Tek dezavantajı uzun süreli kullanımda kulakları bunaltıyor sıcak havalarda kullanımı zor olur.

Hocam bazı kişiler bassların yetersiz olduğunu ve birkaç ay sonra iki taraftan eşit ses gelmediğini söylüyor. Sizde öyle bir şey oldu mu?

Hocam günlük dışarıda kullanım için çok kaba duruyor ve kabloluymuş. Ben Bluetooth kulaklık almak istiyorum.

Hocam bazı kişiler bassların yetersiz olduğunu ve birkaç ay sonra iki taraftan eşit ses gelmediğini söylüyor. Sizde öyle bir şey oldu mu?
5 aydır herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve basslarından çok memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı