1000 TL kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi

zeuswishing

Decapat
Daha fazla  
Gün boyu bilgisayar başında olan birisiyim. Sürekli kulaklık kafamda takılı oluyor bundan dolayı rahat olması benim için çok önemli. Genellikle Metin2 ve LoL oynuyorum. 1000 TL kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

Hocam sanırım siz de kulaklık arıyordunuz.
G PRO X 1000 TL'ye düşmüş, Cloud2 yerine bunu mu alsak acaba.

Hocam sanırım siz de kulaklık arıyordunuz.
G PRO X 1000 TL'ye düşmüş, Cloud2 yerine bunu mu alsak acaba.

Ben şuan aramıyorum hocam ancak 1000 TL'ye alınır benim şuan ihtiyacım olsa alırdım.

hocam sitedeki yorumu gördüğünüz mi? 1 kişi yorum yapmış cloud2yi desteklemiş. Sizce hangisi ?

Hocam G PRO X kullanmadım net yorum yapamam. Mikrofon kalitesi olarak G Pro X daha iyi o çok net. Ses konusunda test etmediğim için bilmiyorum ancak 4 yıldır kullandığım Cloud 2'yi çok iyi biliyorum. Ben Cloud 2 kadar mükemmel bir kulaklık kullanmadım. Full FPS oyunları oynayan birisi olarak ses kasma benim için çok önemli ve Cloud 2 bu konuda muazzam derecede iyi.

Bunun için bir konu açayım en iyisi, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Sadece bununla kalmayın yabancı forumlarda da incelemelere yorumlara bakın. Bu sitede 100 kişinin 85'i Cloud 2 eski alınmaz dediği için kafa karışıklığınız olacaktır. Cloud 2 ses kasma açısından FPS oyunları açısından mükemmel bir kulaklıktır. Ama siz Metin2 ve Lol oynadığınızı söylemişsiniz çok önemli mi sizin için bilemedim.

Sadece bununla kalmayın yabancı forumlarda da incelemelere yorumlara bakın. Bu sitede 100 kişinin 85'iCloud 2 eski alınmaz dediği için kafa karışıklığınız olacaktır. Cloud 2 ses kasma açısından FPS oyunları açısından mükemmel bir kulaklıktır. Ama siz Metin2 ve LoL oynadığınızı söylemişsiniz çok önemli mi sizin için bilemedim.

Evet ben genellikle Metin2 ve LoL oynuyorum. Rahatlık daha çok ön planda ama almış bu fiyat bandında en iyisini alayım dedim.

Sadece bununla kalmayın yabancı forumlarda da incelemelere yorumlara bakın. Bu sitede 100 kişinin 85'i Cloud 2 eski alınmaz dediği için kafa karışıklığınız olacaktır. Cloud 2 ses kasma açısından FPS oyunları açısından mükemmel bir kulaklıktır. Ama siz Metin2 ve Lol oynadığınızı söylemişsiniz çok önemli mi sizin için bilemedim.
Hocam blackshark v2 kullanma ya da deneme fırsatınız oldu mu ?

Geri
Yukarı