1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000

Bocchan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar;
Uzun bir araştırmanın sonucunda tamamen kararsız kaldım ve bir konu açmak istedim.

Uzun zamandır oyun oynayan birisi olarak neredeyse her tarzdan oyun oynadım ve en sevdiğim tarz FPS ve rekabetçi oyunlar oldu.
Bu yüzden öneri isteyeceğim kulaklıklar bu tarz oyunlara uygun olmasını rica ederim.
Ayrıyeten konuşma programları kullanan, müzik dinleyen birisi olarak mikrofon ve ses kalitesine önem veriyorum.

Özetle kulaklıklar da aradığım özellikler şunlardır:
(Öneme göre sıralıyorum.)
1. Rahat olması. Gün de yaklaşık 8 ile 10 saat aralar ile bilgisayar başındayım bu yüzden rahatlık çok önemli.
2. Ses kalitesi en azından akranları arasında iyi olması. Müzik dinlerken kendimden geçmek istiyorum.
3. Mikrofonu aşırı iyi olmasına gerek yok ortalamanın üstünde olsa olur. Sonuçta konuşma programları odaklı kullanacağım.
4. Eğer ki kablosuzu fazla iyi değilse veya ara sıra kopukluk yapabilir ise mümkün mertebe bu tarz kulaklıklar önermeyin lütfen. (Kablosuzlar ile ilgili pek iyi anım yok tek iyi bulduğum ekipman Logitech G613 klavyesi oldu. Tabii bu demek değil önermeyin sadece kablosuzuna güveniyorsanız önerin lütfen.)
5. Lütfen SteelSeries markasından herhangi bir kulaklık önermeyin neredeyse tüm modellerini kullandım ve hiçbirinden memnun değilim.

Zaten kulaklıkları araştırdığımı söyledim bu yüzden aklıma yatan kulaklıkları yazıyorum eğer bunlardan kullanmış veya tavsiye varsa söylerseniz sevinirim;

EPOS | Sennheiser GSP 300

ASUS TUF Gaming H7 7.1

Cooler Master MasterPulse MH752

Cooler Master MH-650 7.1

Razer Kraken Tournament Edition 7.1

Razer BlackShark V2 X 7.1

ASUS TUF Gaming H7 Core

Logitech G PRO X

Fiyat hakkında, eğer önereceğiz kulaklık 1500 lira tarzı ise gene söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı