Laptopta NVIDIA GT730 değiştirilebilir mi?

fakirimaganapam

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba benim bir babayiğit laptop var. İşte bu laptop bayağı eskidi o yüzden ben de laptopun ekran kartını değiştirmeyi düşündüm ama bazı ekran kartları anakarta gömülü olduğu için degistirilmiyormuş. Ben de çok PC'lerden anlamam. Ne kadar arasam da bulamadım. İşlemci: Intel Core i5 7.nesil i5-7200U. Sizce GT 730 gömülü müdür? RAM = 4 GB. 512 SSD.

Merhaba benim bir babayiğit laptop var. İşte bu laptop bayağı eskidi o yüzden ben de laptopun ekran kartını değiştirmeyi düşündüm ama bazı ekran kartları anakarta gömülü olduğu için degistirilmiyormuş. Ben de çok PC'lerden anlamam. Ne kadar arasam da bulamadım. İşlemci: Intel Core i5 7.nesil i5-7200U. Sizce GT 730 gömülü müdür? RAM = 4 GB. 512 SSD.

Laptop'unun özelliklerini araştır illaki yazacaktır eğer lehimli ise lehim makinesi gerek ve değmez. Takacağın ekran kartıda aynı performans verecek diye düşünüyorum.

Selamlar PCI olan hiç bir GT730 modeli yoktur laptoplarda. Bu da sökülemez lehimli anlamına geliyor.

Geri
Yukarı