tuncayygenc66

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, öncelikle iyi günler.

Maksimum 1000 TL fiyatlı bir kulaklık arıyorum. Aradığım özellikler ise ;

1) Kablolu veya kablosuz fark etmez.
2) Genelde çok fazla FPS oyunu oynamıyorum ama FPS konusunda da işimi görsün istiyorum.
3) Çok fazla müzik dinliyorum, özellikle basslı müziklerde içine çeksin isterim.
4) Mikrofonu çıkartılabilir olursa daha iyi olur.
5) Kulak üstü tercihimdir.

Not: Şu anlık aklımda MSI Immerse GH50, HyperX Alpha, Void Elite RGB gibi modeller var. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cloud II'nin ses kalitesi kesinlikle iyidir. Şu anda çoğu e-sporcu hala kullanmaya devam ediyor. Razer hakkında fazla bir bilgim yok, bütçe 1000 TL olunca aklıma direkt bu iki kulaklık geldi. Logitech G Pro da güzel bir kulaklık fakat bütçeni oldukça aşıyor. Bence aklındaki bütün kulaklıkların videolarını izle, karşılaştır, hangisi kafana yatıyorsa onu al.

Cloud II'nin ses kalitesi kesinlikle iyidir. Şu anda çoğu e-sporcu hala kullanmaya devam ediyor. Razer hakkında fazla bir bilgim yok, bütçe 1000 TL olunca aklıma direkt bu iki kulaklık geldi. Logitech G Pro da güzel bir kulaklık fakat bütçeni oldukça aşıyor. Bence aklındaki bütün kulaklıkların videolarını izle, karşılaştır, hangisi kafana yatıyorsa onu al.
Yardımların için çok teşekkür ederim, söylemeyi unutmusum. Anakartımın ses kartına güvenmiyorum. Bundan dolayı da ses kartı olan bir kulaklık almam daha faydalı olacaktır değil mi?

Geri
Yukarı