1000 TL kulaklık önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün bir forum atıp Corsair HS50 Pro alacağımdan bahsetmiştim. Model içime pek sinmedi üstüne biraz daha koyup daha güzel bir şey almayı planlıyorum. Sıfırları 1, 1200 olan güzel kulaklıklar önerir misiniz? Oyun oynuyorum ve müzik dinliyorum. Üzmesin güzel bir şey olsun istiyorum, ikinci el bakacağım sıfırları dediğim fiyatlarda olursa sevinirim teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, dün bir forum atıp Corsair HS50 Pro alacağımdan bahsetmiştim. Model içime pek sinmedi üstüne biraz daha koyup daha güzel bir şey almayı planlıyorum. Sıfırları 1, 1200 olan güzel kulaklıklar önerir misiniz? Oyun oynuyorum ve müzik dinliyorum. Üzmesin güzel bir şey olsun istiyorum, ikinci el bakacağım sıfırları dediğim fiyatlarda olursa sevinirim teşekkürler şimdiden.

SteelSeries Arctis 3 bakabilirsin
9 ay kullandim sonra kuzenime verdim hala kullanıyor.

Ortalama piyasası şuan bu şekilde.

Arkadaşın attığını kullanıyorum, tavsiye ederim. Ben amazondaki indirimde 1.045 tl ye almıştım ara ara iniyor fiyatı. Amazon prime günlerini bekleyin derim.

Eğer olurda indirimde görürsen Corsair Void Elite RGB önerimdir.

Şöyle bir durum gelişti bir tsne hs 50 pro denk geldi 2023 şubata kadar garantili. 200'e Kadar pazarlık yaptım ürün sapa sağlam çok temiz. Alıp kullansam mı diyorum performansını bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı