1000 TL kulaklık önerisi

ozyy41

Picopat
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 4500 Anakart : B450M MK2 Ekran Kartı: RTX 3050
Meslek
Büro Çalışanı
Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar aldım anakartı B450M-PRO 1000 TL bandında bir kulaklık var mı FPS oyunları için?

Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayar aldım anakartı B450M-PRO 1000 TL bandında bir kulaklık var mı FPS oyunları için?
Corsair hs50 yada hpx1000 RGB olsun derseniz Lenovo lecoo ht403.

Gamenote tavsiye etmem

Corsair HS50 ya da HPX1000 RGB olsun derseniz Lenovo Lecoo ht403.

Gamenote tavsiye etmem.

Neden?

Adam FPS oyunlari icin almiyor mu? USB ses kartli, daha temiz ses onerdigin HS50 Pro jakli kulaklikliga gore. Sanal 7.1 her ne kadar çok da ise yaramasa da sanal 7.1 destegi var, sesi artiriyor bu da.

Neden?

Adam FPS oyunlari icin almiyor mu? USB ses kartli, daha temiz ses onerdigin HS50 Pro jakli kulaklikliga gore. Sanal 7.1 her ne kadar çok da ise yaramasa da sanal 7.1 destegi var, sesi artiriyor bu da.
Gamenote u daha önce duymadım onun yerine daha bilindik markaları almak daha mantıklı bugün alır 1 ay sonra mikrofon bozulur ses gelmez.

Gamenote'u daha önce duymadım onun yerine daha bilindik markaları almak daha mantıklı bugün alır 1 ay sonra mikrofon bozulur ses gelmez.

Havit markasi, senin bilmedigin marka bilinmedik anlamina gelmiyor; her bilindik markanin urunu iyi degil, marka onemsiz; icerisindeki donanim, incelemeler onemli.

Gamenote h2002p kulaklığını kullanıyorum. Ses kalitesi gayet güzel 7.1 gayet güzel çalışıyor. Mikrofon kalitesi fiyatına göre çok çok iyi. Bu fiyata alınabilecek f/p kulaklıkları arasında bence en başarılısı kendisi. Tavsiye ederim.

Havit markasi, senin bilmedigin marka bilinmedik anlamina gelmiyor; her bilindik markanin urunu iyi degil, marka onemsiz; icerisindeki donanim, incelemeler onemli.
Kurduğunuz cümle çok yanlış ne demek marka önemli değil sen ozaman everest psuda önerirsiniz nede olsa marka önemli değil.

Kurduğunuz cümle çok yanlış ne demek marka önemli değil sen o zaman Everest PSU'da önerirsiniz ne de olsa marka önemli değil.

Eger ici iyi yapilirsa, kondansatör bilmem ne iyi yapilirsa, korumalari iyi olursa; sertifikasi iyi olursa, neden onermeyelim?

Attigim H2002p alinir. HS50 Pro yerine de jak girisli olmadigindan tercih edilebilir.

Eger ici iyi yapilirsa, kondansatör bilmem ne iyi yapilirsa, korumalari iyi olursa; sertifikasi iyi olursa, neden onermeyelim?

Attigim H2002p alinir. HS50 Pro yerine de jak girisli olmadigindan tercih edilebilir.

Orası ayrı mesele kendilerini geliştirirlerse tabii. Attığın kulaklık düzgün gibi görünebilir ya malzeme kalitesini ne olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı