1000 TL kulaklık önerisi

Emre333333

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken ve bilgisayarda herhangi bir şey yaparken kullanmak için kulaklık almak istiyorum. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olmali. Uzun ömürlü olsun istiyorum. 6-7 aya çöpe gitmemeli. 7.1 olursa iyi olur. Kulaklıktan çok anlamıyorum o nedenle onerdiginiz kulaklığı biraz açıklarsanız sevinirim.(bu fiyat bandında illa bir eksisi olması gerekiyor onu da söylerseniz iyi olur). 1200'e kadar çıkabilir yani 1100'e iyi varsa yine önerebilirsiniz.

Çok kulaklığım var. Tercihen çok kullanmıyorum ama ofiste ve odamdaki bilgisayarımda kullanırken mutlu olduğum bir kulaklık. Kesinlikle F/P.

Çok kulaklığım var. Tercihen çok kullanmıyorum ama ofiste ve odamdaki bilgisayarımda kullanırken mutlu olduğum bir kulaklık. Kesinlikle F/P.

Bu kulaklıkların bence en büyük sıkıntısı kafayı çok fazla sıkması. H2002D modeli var keza o da aynı şekilde. Yazın rahatsız eder.

Bu kulaklıkların bence en büyük sıkıntısı kafayı çok fazla sıkması. H2002D modeli var keza o da aynı şekilde. Yazın rahatsız eder.
Hocam tam tersine çok sıkmıyor siz JBL kulaklık takmamışsınız hiç. Kulaklık mengene gibi sıkıyor kulak içi kulaklık sürücüsü takmışlar o yüzden ses bangır bangır geliyor.

Hocam tam tersine çok sıkmıyor siz JBL kulaklık takmamışsınız hiç. Kulaklık mengene gibi sıkıyor kulak içi kulaklık sürücüsü takmışlar o yüzden ses bangır bangır geliyor.
Katılıyorum. H2002D var belli bir süre sonra sağ kulağımı ağrıtıyor. Ama ürün iyi.

Gamepower hakkında düşünceleriniz ne hocam bazı kullanıcılar gamenote h2002p ye ses kasmak sıkıntı falan demiş. Gamepower' kulaklıkların çoğunda kafanın üst kısmına gelen bant var daha mı konforlu olur?

Gamepower hakkında düşünceleriniz ne hocam bazı kullanıcılar gamenote h2002p ye ses kasmak sıkıntı falan demiş. Gamepower' kulaklıkların çoğunda kafanın üst kısmına gelen bant var daha mı konforlu olur?
Hocam sorunlu marka. Çok ürününü kullandım ve gördüm. Gerek bende ve arkadaşlarımda çok sorunlar yaşadık. Mouse 4CPS sonrasını algılamama, klavyede 1. aydan sonra tuşlar gitme gibi. Kulaklık kalitesini bilmiyorum ama eminim en iyi kulaklığı H2002P'den kötüdür.

İlk sorunun cevabı: Gamepower marka basılıp satılan ürünler. Pekte kaliteli değillerdir.
İkinci sorunun cevabı ise: H2002D ile gayet ses kasabiliyorum.

Geri
Yukarı