1000 TL kulaklık önerisi

Çok kulaklığım var. Tercihen çok kullanmıyorum ama ofiste ve odamdaki bilgisayarımda kullanırken mutlu olduğum bir kulaklık. Kesinlikle F/P.

Kesinlikle bu ürünü öneririm. 1 hafta kullanma sürem oldu. Arkadımda kalmıştım ve onda oynadım. Baya iyi fiyatını hak ediyor.

Birde gamenote h2002p hakkında her sesi karsiya ilettiğini söylüyorlar mesela siz kulaklıktan müzik dinlerken karşıdaki arkadaşınıza gidiyormus doğru mu?

Hocam tam tersine çok sıkmıyor siz JBL kulaklık takmamışsınız hiç. Kulaklık mengene gibi sıkıyor kulak içi kulaklık sürücüsü takmışlar o yüzden ses bangır bangır geliyor.

Hayır hocam bence yanılıyorsunuz. DT990 Pro, iyi kötü olsa da Rampage furyx ve 3 adet daha 1K seviyesinde kulaklık kullandım ve en fazla sıkan kulaklık HD2002D idi. Çok net diyebilirim bunu.

Çok kulaklığım var. Tercihen çok kullanmıyorum ama ofiste ve odamdaki bilgisayarımda kullanırken mutlu olduğum bir kulaklık. Kesinlikle F/P.

Sizin dip ses gibi bir sorun yaşadınız mı ve oyunlarda ses kasmada sıkıntı var mıydı?

Hayır hocam bence yanılıyorsunuz. DT990 Pro, iyi kötü olsa da Rampage furyx ve 3 adet daha 1K seviyesinde kulaklık kullandım ve en fazla sıkan kulaklık HD2002D idi. Çok net diyebilirim bunu.
Hocam sıkmıyor demiyorum. Sıkması rahatsız etmiyor diyorum. Belirli bir yere kadar sıkması iyi bir şey zaten.

Sizin dip ses gibi bir sorun yaşadınız mı ve oyunlarda ses kasmada sıkıntı var mıydı?
Dip sesle karşılaşmadım ve ses seviyesi yüksek ses kasamama gibi bir durum yaşanır mı, çok zor.

Geri
Yukarı