1000 TL Kumaş pedli kulaklık önerisi

Bütçe
1000
Yaşadığım bölge gürültülü olduğundan odaklanmakta problem yaşıyorum. Hem gürültüyü kesebilecek hem de uzun süreler rahatça kullanabileceğim bir kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Deri pedli iyi bir kulaklık varsa terletmeyen ve rahatsız etmeyen bir pede sahip varsa bildiğiniz o da olabilir. Tek kullandığım deri model plantronics rıg 515HD fakat çok kötü bir deneyim yaşadım ondan dolayı deri kulaklıkdan soğudum.

1000 TL altı olan modeller bunlar hangisini tercih etmeliyim?

Logitech Astro A10 Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı-Mavi + Kargo bedava 398 TL.
(Fiyatı uygun fakat iyi bir ürün mü emin değilim.)

https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-61506-Arctis-Gaming-Kulaklık/dp/B07GG3T7FL 998 TL.

https://www.hepsiburada.com/corsair...-eu-surround-7-1-usb-kulaklik-p-HBV000012N1TN 1000 TL.
Arctis yerine bu kulaklık tercih edilir mi?

1300 TL.
Bütçeyi aşıyor fakat içinden ekstra olarak kumaş ped çıkıyor.

Corsair hs35
479 TL.

Hocam öbürlerini bilmem de kullandığım için diyorum. HyperX Stinger Core kulllanıyorum gürültü önlemesi gerçekten çok başarılı. Bir göz atmanızı öneririm.
Düzeltme, almışsınız yeni gördüm hocam. Hayırlı olsun.

Hocam öbürlerini bilmem de kullandığım için diyorum. HyperX Stinger Core kulllanıyorum gürültü önlemesi gerçekten çok başarılı. Bir göz atmanızı öneririm.

Şu an da kulaklık arayışıma sebep olan kulaklıktır kendisi. Ses kalitesi olsun gürültü önlemesi olsun çok iyi bir kulaklıktı. Ayrıca mikrofon kalitesi gerçekten çok başarılıydı. Fakat kabloda temassızlık sebebiyle 1 yıllık ömrünü tamamlamış oldu. Neyse ki Amazon müşteri memnuniyeti sağ olsun imdadıma yetişti.

Akakçe'den Void'e baktım N11 de 1121 TL'ye gördüm. Kupon ile 1070 TL'ye geldi. Yarını bekleyecektim fakat tekrar bu fiyata düşmeyebilir deyip aldım. Umarım iyi çıkar buraya da yazarım. Ürün kötü çıkarsa iade edip Amazon üzerinden Arctis 3 veya V2 X'i tercih ederim.

Daha dün arkadaş link attığında 999 TL idi biraz araştırayım bekleyeyim dedim 1400 olmuş.
Bu arada tekrardan hayırlı olsun hocam.

Fiyatı iyiymiş 40mm sürücüleri var. 540 TL'ye şurada satılıyor fakat siteyi bilmiyorum.

Düzeltme: Stinger Core de 40mm miş direkt Stinger olanında 50mm

Son düzenleme:
Akakçe'den Void'e baktım N11 de 1121 TL'ye gördüm. Kupon ile 1070 TL'ye geldi. Yarını bekleyecektim fakat tekrar bu fiyata düşmeyebilir deyip aldım. Umarım iyi çıkar buraya da yazarım. Ürün kötü çıkarsa iade edip Amazon üzerinden Arctis 3 veya V2 X'i tercih ederim.

Önümüz Black Friday aslında düşebilirdi.

Kulaklık geldi biraz ağır gibi fakat ben önceden kulak içi kullanıyordum 400 gram ekleyince birden garip gelmesi normal olabilir. Detaylı yazacağım umarım sorun yaşamam iade etmekle uğraşmak istemiyorum

Kulaklık geldi biraz ağır gibi fakat ben önceden kulak içi kullanıyordum 400 gram ekleyince birden garip gelmesi normal olabilir. Detaylı yazacağım umarım sorun yaşamam iade etmekle uğraşmak istemiyorum.

Ne yazık ki fiyatı artmış önümüzde indirim gelebilir. Detaylı yazınızı bekliyorum.

Ne yazık ki fiyatı artmış önümüzde indirim gelebilir. Detaylı yazınızı bekliyorum.

2 gündür kullanıyorum fakat dışarının sesini kesmekte başarısız. İlk taktığımda sesler çok boğuk geliyordu yazılımını yükleyip ekolayzer üzerinden ayarladıktan sonra düzeldi. Beklentimin altında bir deneyim sundu. İade işlemini başlattım paketledim şu an kutuda duruyor. N11 üzerinden hiç ürün iadesi yapmamıştım sorun yaşatmazlar umarım.

2 gündür kullanıyorum fakat dışarının sesini kesmekte başarısız. İlk taktığımda sesler çok boğuk geliyordu yazılımını yükleyip ekolayzer üzerinden ayarladıktan sonra düzeldi. Beklentimin altında bir deneyim sundu. İade işlemini başlattım paketledim şu an kutuda duruyor. N11 üzerinden hiç ürün iadesi yapmamıştım sorun yaşatmazlar umarım.

İadenizi alırlar yüksek ihtimalle. Önermiş olduğum HyperX Stinger Core modeline alternatif bulamadıysanız kesinlikle öneririm. O modeli düşünebilirsiniz isterseniz. Sorularınıza cevap verebilirim buradan.

Hocam merhaba. Bir şey sorabilir miyim Voide Elite'ın hoparlör sesi nasıldı? Mikrofonu boş verdim, gelen sesi nasıldı ondada mı cızırtı falan vardı?

Yeni konular

Geri
Yukarı