1000 TL League of Legends için laptop

mustafa avcılar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, League of Legends oynuyorum. Şu andaki laptopumda FPS sıkıntısı yaşıyorum. Oyun sırasında cok kasıyor felan. İyi bir performans alabileceğim, fiyatı 900-1000 lira civarında olan önerebilceğiniz laptop var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends 'in önerilen sistem gereksinimlerine bakıp, ona göre bir şey aramalısın.

merhaba arkadaşlar, league of legends oynuyorum şu andaki laptopumda fps sıkıntısı yaşıyorum oyun sırasında cok kasıyor felan , iyi bir performans alabileceğim, fiyatı 900-1000 lira civarında olan önerebilceğiniz laptop var mı ?
LoL için her laptop uygundur.
Bende 3 sene önce 699 TL' ye aldığım laptop, Medium ayarlarda, 1366 x 768 boyutunda oynuyorum.
FPS = 40-50

Şuanki laptop minimum ayarlarda 25 FPS'ye kadar düşüyor. Yani her laptop uygun değil, minimum 60 70 fps alabilcegim bir laptop önerebilcek var mı ?

Buna bakabilirsin, 4 çekirdekli AMD işlemci var ve harici ekran kartı var. Intel tarafında bu fiyata hiçbir alternatifi yok, fiyatı yakın olanlar "HD graphics" ile geliyor. Isınma sorunu yok ve lol'ü çok rahat en yüksek ayarlarda açar.

Biraz daha bütçeni artırırsan GT 820M'li bu cihazı almanı öneririm:

www.eksenbilgisayar.com: ASUS X554LD-XO598D Core i3-4030U 4GB 500GB GeForce GT820M 15.6" Free Dos - Ürün Kategorileri

i3 olması sorun teşkil etmez. Zaten Windows 10 çıkınca DirectX 12 ile daha çok performans alacaksın.

gt 820 m 64 bitlik bir kart bence League Of Legends oyunu için yeterli olmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar, League of Legends oynuyorum. Şu andaki laptopumda FPS sıkıntısı yaşıyorum. Oyun sırasında cok kasıyor felan. İyi bir performans alabileceğim, fiyatı 900-1000 lira civarında olan önerebilceğiniz laptop var mı ?

Bence ikinci el temiz bir bilgisayar bul.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı