1000 TL M.2 SSD tavsiyesi

Bütçe
1000 TL

Krebnaj

Picopat
Daha fazla  
Anakart
AMDP19ME2
Merhaba, Lenovo Legion T5 26AMR5 OEM sistemini kullanıyorum. Sistemdeki anakart sanırım amdp19me2. bir tane 1 TB M.2 SSD eklemek istiyorum. Bütçem 1000 TL civarında. Eğer gerekliyse bütçemi biraz daha arttırabilirim. Nasıl bir model tercih etmeliyim?

Ben 300 lira daha verip Amazon.de'den 970 EVO 1 TB aldım.

Samsung MZ-V7S1t0bw 970 EVO Plus nvme® M.2 SSD, 1TB, dahili SSD, laptop ve masaüstü ile uyumlu https://amzn.eu/d/7vYsYoO

Çok teşekkürler, Amazon'da fiyatlar çok ucuzmuş. Bu model ile aralarında herhangi bir fark var mı? Bu 200 TL daha ucuz. Samsung 980 1 TB

SSD 980 modelinde dahili DRAM modülü yok, RAM belleğinizden 64 MB kendine ayırarak çalışır, 970 EVO Plus'ta dahili DRAM modülü var. Performans farkı %20 civarı 970 EVO Plus önde.

SSD 980 modelinde dahili DRAM modülü yok, RAM belleğinizden 64 MB kendine ayırarak çalışır, 970 EVO Plus'ta dahili DRAM modülü var. Performans farkı %20 civarı 970 EVO Plus önde.

Çok sağ ol. Soğutma almam şart mı? Performansı çok etkiler mi? Donanıma zararı yoksa veya performansa çok fazla etkisi yoksa almayı düşünmüyorum.

Çok sağ ol. Soğutma almam şart mı? Performansı çok etkiler mi? Donanıma zararı yoksa veya performansa çok fazla etkisi yoksa almayı düşünmüyorum.

Depolama için soğutucu almak tamamen tercih meselesi, en ekstrem durumlarda 60 dereceye çıkar o da sizi rahatsız etmiyorsa sorun olmaz.

Geri
Yukarı