1000 TL mATX Kasa Önerisi

Batuhan0088

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
6. nesil işlemcili boşta bir bilgisayarım var. Dura dura kasası çok zarar görmüş. Elimde boşta 1650 ekran kartı da var. Bir SSD, bir de kasa alıp yeğenime hediye etmeyi düşünüyorum. Bu yüzden çok fazla bütçem yok. mATX uygun fiyatlı iş görecek bir kasa arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hani ufak olsun denilirse ki elindeki sistemi de göz önüne alırsak ben olsam bu ikisini alırdım ancak daha düşük fiyatlara eski tip kasalar veya "ışıklı oyuncu" kasaları olacaktır.

Bu da CS-106'nin incelemesi.

CS 109s maalesef dar, biraz fazla dar. CS-106 ona kıyasla daha geniş.

6. nesil işlemcili boşta bir bilgisayarım var. Dura dura kasası çok zarar görmüş. Elimde boşta 1650 ekran kartı da var. Bir SSD, bir de kasa alıp yeğenime hediye etmeyi düşünüyorum. Bu yüzden çok fazla bütçem yok. mATX uygun fiyatlı iş görecek bir kasa arıyorum.

Ikinci el bakabilirsin mesh diye aratıp. Temiz kasalar var Sahibinden'de.

Hani ufak olsun denilirse ki elindeki sistemi de göz önüne alırsak ben olsam bu ikisini alırdım ancak daha düşük fiyatlara eski tip kasalar veya "ışıklı oyuncu" kasaları olacaktır.

Bu da CS-106'nin incelemesi.

CS 109s maalesef dar, biraz fazla dar. CS-106 ona kıyasla daha geniş.
Anakart mATX'se sığmaz.

İki kasa da mATX destekli sıkışık olur ama olur.
Cs-106 olabilir ancak kasanın yanında fanları da geliyor mu? Fanlarını göremedim.

Hava akışı ile ilgili problemler yazılmış.

Hiç duymadığım bir marka, siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz fiyat olarak tam olarak benim istediğim fiyatta

Cs-106 olabilir ancak kasanın yanında fanları da geliyor mu? Fanlarını göremedim.

Hava akışı ile ilgili problemler yazılmış.

Hiç duymadığım bir marka, siz kullandınız mı tavsiye eder misiniz fiyat olarak tam olarak benim istediğim fiyatta
Markadan ziyade vaadettikleri önemli. 4 adet RGB fan ile geliyor + mesh bir kasa. Çok fazla sistemde kullandım fiyatına göre rakibi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı