1000 TL mekanik klavye önerisi

vroy3

Femtopat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibi, red switch almayı düşünüyorum. TKL olması ya da olmaması önemli değil eğer TKL fiyat düşürürse tercihim o yönde olur. Zorlarsam 100-150 lira ekleyebilirim. Teşekkürler şimdiden.

Soru başlıktaki gibi, red switch almayı düşünüyorum. TKL olması ya da olmaması önemli değil eğer TKL fiyat düşürürse tercihim o yönde olur. Zorlarsam 100-150 lira ekleyebilirim. Teşekkürler şimdiden.
Asus tuf k3 bak 1100 civarıydı sanırım. Çıkamam dersen de Corsair K60 RGB PRO Cherry Viola var 900 TL civarı o da. Ama K60 da yay sesi varmış deneyip öyle al.

ASUS TUF K3 bak 1100 civarıydı sanırım. Çıkamam dersen de Corsair K60 RGB Pro Cherry viola var 900 TL civarı o da. Ama K60 da yay sesi varmış deneyip öyle al.

ASUS indirime girerse düşünebilirim laptopa aldığım için acelem yok zaten🙂,Cherry violanın farkı ne red Switch'ten?

Daha dün sipariş verdim, henüz elime ulaşmadı ama:

Evet bunu da listeme eklemiştim kaliteli duruyor.

ASUS indirime girerse düşünebilirim laptopa aldığım için acelem yok zaten🙂,Cherry violanın farkı ne red Switch'ten?
Ses olarak red switch denebilir. Onun dışında pek farkı yoktur.

Evet bunu da listeme eklemiştim kaliteli duruyor.
Onu da alabilirsiniz hocam.

Ses olarak red Switch denebilir. Onun dışında pek farkı yoktur.

Onu da alabilirsiniz hocam.

Sağ olun bu üçünden birini alacağım. Onun dışında kulaklık ve mouse da alacağım bu fiyat bandında yine konu açacağım sanırsam ama aklınıza gelen varsa önerebilirsiniz.

Sağ olun bu üçünden birini alacağım. Onun dışında kulaklık ve mouse da alacağım bu fiyat bandında yine konu açacağım sanırsam ama aklınıza gelen varsa önerebilirsiniz.
Ağırlık önemli değilse g502 hero önerimdir 120-140 gram civarı sanırım. Kulaklık olarak da 200 civarı bütçeyi arttırırsanız kesinlikle Razer BlackShark V2 öneririm. Onu beğenmezseniz de Cloud 2.

Geri
Yukarı