1000 TL mekanik klavye önerisi

metozik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

1000 TL civarında red Switch mekanik klavye arıyorum.

10 yıldır kullandığım ve çok sevdiğim Logitech G105 artık ömrünü tamamladı. Klavyeden beklentim,

1- tam panel olması yani NumLock tuşları da yer almalı.
2- tüm tuşlara makro atanabilmeli. Ve makro programı arayüzü vs. kullanışlı olmalı. Güncel klavyeleri takip edemediğimden bu konuya çok hakim değilim. Pek bilinmeyen bir MMORPG oyunu oynuyorum. Bazı tuşlara klavyeden başka bir tuş ya da Mouse'dan herhangi bir tuşu rahatça atayabilmeliyim, gecikmesini ayarlayabilmeliyim. Logitech arayüzünde rahatça yapabiliyorum diğerleri nasıldır bilmiyorum.

Bazı Gamepower klavyeleri gözüme çarptı ancak yorumlar genelde çok olumsuz. Gamepower'ın kulaklığını kullanıyorum çok memnunum fakat klavye konusunda pek iyi değil sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

2 gün önce sipariş ettim 764TL güzel, uygun bence yarın elime ulaşır diye düşünüüyorum arkadaşım blue Switch lisini kullanıyor 2 aydır herhangi bir sıkıntı görmedim.

Merhaba arkadaşlar,

10 yıldır kullandığım ve çok sevdiğim Logitech G105 artık ömrünü tamamladı. Klavyeden beklentim,

2- tüm tuşlara makro atanabilmeli. Ve makro programı arayüzü vs. kullanışlı olmalı. Güncel klavyeleri takip edemediğimden bu konuya çok hakim değilim. Pek bilinmeyen bir MMORPG oyunu oynuyorum. Bazı tuşlara klavyeden başka bir tuş ya da Mouse'dan herhangi bir tuşu rahatça atayabilmeliyim, gecikmesini ayarlayabilmeliyim. Logitech arayüzünde rahatça yapabiliyorum diğerleri nasıldır bilmiyorum.

Bazı Gamepower klavyeleri gözüme çarptı ancak yorumlar genelde çok olumsuz. Gamepower'ın kulaklığını kullanıyorum çok memnunum fakat klavye konusunda pek iyi değil sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
G213 devam derim. a4 Tech x7 g800v'nin de beğeneni çok mmorpg oynayanlarda.
Yoksa yukarıdaki lansing veya rampage thunder gibi fason/marka yapıştırma ürün alacaksın.

Yoksa yukarıdaki lansing veya rampage thunder gibi fason/marka yapıştırma ürün alacaksın.
Elimi yara yapan klavye. :/ x7 g800'ün elini koyduğun yer çok sıkıntılı bir maddeden yapılmış.
A4 tech benimde çok beğendiğim bir marka ama malesef g800 de öyle bir sıkıntı yaşamıştım. Gerçi değişmiş olabilir. Ben g800'ü 10 sene önce kullanmıştım.

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 sene Gamepower Ogre blue SW kullandım 4 defa garantiye gönderdim. Bir arkadaşıma alma dememe rağmen aldı şu an o da 2. garantisine gönderiyor tuşları basmıyor veya 2 kere basıyor. Redragon markasına bakabilirsin.

Gamepower hakkında yazı yazdığın için bilgilendiriyorum

G213 mekanik değil. Üstelik kronik sorunlu bir cihaz. Kendisi Prodigy olarakta bilinir ve birçok kes tuş basmama gibi geri dönüşler yapıldı bu sitede.

Geri
Yukarı