1000 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Anras
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

Anras

Picopat
Daha fazla  
Bu alacağım ekran tamamen bir yan ekran olacağı için fazla özellik beklemiyorum kendi monitörüm ViewSonic XG2405 fakat tasarım ile uğraşıyorum bu yüzden IPS olması benim için iyi olur istediğim özellikler kısaca:
  • 24 inch.
  • 60Hz (fiyat olarak uygun ise daha üstü de elbette olur)
  • IPS panel.
  • ViewSonic XG2405 gibi aşağı yukarı hareket edebilen bir yapıya sahip olmalı en önemli konulardan biri bu çünkü iki ekran yan yana duracağından eşit dursun istiyorum.

Bütçem: Maksimum 1000₺

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Malesef ikisinde de ayarlanabilir ayak bulunmuyor. Şu şekilde bir ayarlamadan bahsediyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.40'da görünüyor yukarı aşağı hareket etmesi.

Hocam ben kendi kullandığım 75hz 1ms IPS panel monitörümü satma kararı aldım, çok temiz ve 4 ay gibi bir süre kullanıldı, isterseniz bütçenin altında daha makul bir fiyata anlaşabiliriz. :)

Hocam ben kendi kullandığım 75hz 1ms IPS panel monitörümü satma kararı aldım, çok temiz ve 4 ay gibi bir süre kullanıldı, isterseniz bütçenin altında daha makul bir fiyata anlaşabiliriz. :)
İkinci el çok düşünmüyorum ekran konusunda hocam ama teşekkür ederim.

Hocam baktım özel mesaj atılmıyor modeli ve fiyatı nedir?

Konu sahibi Anras bey bu bütçe için 60 Hz bence az en az 75 Hz almalısınız.

Yo tabii ki 75'de olabilir benim için en önemli kısımlar 24inch olması IPS ekran olması ve aşağı yukarı oynayabilmesi ekranın

Hocam baktım özel mesaj atılmıyor modeli ve fiyatı nedir?

Konu sahibi Anras bey bu bütçe için 60 Hz bence az en az 75 Hz almalısınız.

Hocam modeli Acer VG240YBMiix olmalı. 75hz ve 1ms gecikme süresi var ayrıca IPS panel. 4 ay gibi bir süre ben kullandım, ve gayet temiz bir şekilde kullandım. Yukarı aşağı inme konusunda ise monitörü yukarı aşağı baktırabiliyorsunuz fakat bu bütçede o şekilde bir monitörün bulunması ve IPS olması imkansız maalesef. Fiyat konusunda ise 750TL olarak düşünüyorum, dilerseniz ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz.

Hocam modeli Acer VG240YBMiix olmalı. 75hz ve 1ms gecikme süresi var ayrıca IPS panel. 4 ay gibi bir süre ben kullandım, ve gayet temiz bir şekilde kullandım. Yukarı aşağı inme konusunda ise monitörü yukarı aşağı baktırabiliyorsunuz fakat bu bütçede o şekilde bir monitörün bulunması ve IPS olması imkansız maalesef. Fiyat konusunda ise 750TL olarak düşünüyorum, dilerseniz ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz.
Üstadım bu bilgiler burada dursun belki alıcısı çıkar. Ben şu modeli satın aldım eğer bunu bulamasaydım ilgilenirdim sizin ürün de gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı