1000 TL monitör tavsiyesi

Tavsiyeniz nedir?

Maalesef 300 TL koymam mümkün değil. Başka önerebileceğiniz bir monitör var mıdır?

Edit:PHILIPS 242V8A 23.8 Nasıldır?
bu monitör büyük bir indirimde normalde 144hz monitör fıyatındaydı.

İkinci attığım monitör normalde 800 TL olmakta ama şu an gayet indirimli o gayet güzel bir monitör bizzat kullanıyorum 1.5 yıldır satıcıda gayet güvenilirdir.

Benim attığım monitör gayet iyi ve fiyat olarak da size 400 TL açık bırakıyor süpheniz olmasın LG gayet kalitelidir bu işlerde.

Hocam sistemin siparişini verdiğim için 400 TL'yi buradan kısıp başka bir yere eklemek gibi bir şansım yok maalesef. Düşününce almışken biraz da büyük olmasını istedim okuduğum bölüm gereği fazlaca slayt okuyup detaylı incelemelerde bulunmak zorundayım ayrıca film izlerken ve oyun oynarken bana vereceği zevk açısından daha faydalı olacağını düşündüm.

Bu monitör büyük bir indirimde normalde 144Hz monitör fıyatındaydı.

Vatan gibi mağazalardan almak istedim monitörü çünkü herhangi bir ölü piksel, ışık sızması gibi bir durumda sürecin uzunca sürmesi yüksek ihtimal. Diğer parçaları internet üzerinden alsam da monitörü bu şekilde düşündüm. Attığım monitör çok mu kötü?

Hocam sistemin siparişini verdiğim için 400 TL'yi buradan kısıp başka bir yere eklemek gibi bir şansım yok maalesef. Düşününce almışken biraz da büyük olmasını istedim okuduğum bölüm gereği fazlaca slayt okuyup detaylı incelemelerde bulunmak zorundayım ayrıca film izlerken ve oyun oynarken bana vereceği zevk açısından daha faydalı olacağını düşündüm.

Vatan gibi mağazalardan almak istedim monitörü çünkü herhangi bir ölü piksel, ışık sızması gibi bir durumda sürecin uzunca sürmesi yüksek ihtimal. Diğer parçaları internet üzerinden alsam da monitörü bu şekilde düşündüm. Attığım monitör çok mu kötü?
Siz bilirsiniz çok kötü değil ama 4ms tabi mprt mi gtg mi bilmiyorum.

Varsa önerebilirsen çok seviniriz.
Artık bu bütçelerde kalmadı. 22 inç olarak bu monitör var;
24 İnç olarak en düşük ve düzgün bu var;

Artık bu bütçelerde kalmadı. 22 inç olarak bu monitör var;
24 inç olarak en düşük ve düzgün bu var;

Teşekkürler HP olanı beğendim zahmet oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı