1000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1000
Arkadaşlar sadece link atıyorsunuz. Attığınız linklere bende ulaşabiliyorum. Sizden yardım istememin sebebi önerdiğiniz monitörü tercih edeceksem niçin tercih etmeliyim. Artıları nelerdir ? Görüntü kalitesi nasıl renkleri canlı mıdır? Bu tip yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar sadece link atıyorsunuz. Attığınız linklere bende ulaşabiliyorum. Sizden yardım istememin sebebi önerdiğiniz monitörü tercih edeceksem niçin tercih etmeliyim. Artıları nelerdir? Görüntü kalitesi nasıl renkleri canlı mıdır? Bu tip yorumlarınızı bekliyorum.

Bu monitörün hem markası iyi hem değerlendirmeleri.

Bununda aynı şekilde değerlendirmeleri iyi markası daha iyi fiyatı biraz daha yüksek ama daha iyi.

IPS panel tercih etmelisin çünkü renkleri en iyi şekilde gösterebiliyor. 1 ms monitörler daha akışkan ve gecikmesiz bir görüntü sunabiliyor.

Oyun 2. plan diyorsanız 144 Hz veya 75 Hz bile gerek yok söylediğim özellikler önemli olan bir kişiye bakarsın ghosting olmuş diğerine bakarsın ışık sızması olmuş illa ki birisinde bir şey çıkıyor ona bakarsan çok büyük çıkmaza girersin benim söyleyeceklerim bu kadar.

Oyun 2. plan diyorsanız 144 Hz veya 75 Hz bile gerek yok söylediğim özellikler önemli olan bir kişiye bakarsın ghosting olmuş diğerine bakarsın ışık sızması olmuş illa ki birisinde bir şey çıkıyor ona bakarsan çok büyük çıkmaza girersin benim söyleyeceklerim bu kadar.
Bu kadar takmamın sebebi monitör geldikten sonra bir sorun yaşayıp garantiye gitti geldi yok iade için bekleniyor gibi şeylere takılmak istememem.
1 Ay önce falan şunu 1020TL'ye aldım. Başka sitelerde belki 1000TL'ye daha yakın fiyatlısını bulursun. Epey araştırarak almıştım muhtemelen bundan daha F/P IPS panelli monitör bulamazsın.

Konumda ki ilk linkte bu ürün var. Bağlantı zenginliği cazip gelmişti bana. Siz hangi port üzerinden bağlanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı