1000 TL monitör tavsiyesi

Mustafakp

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyatlı monitör arıyorum. Bütçem maksimum 1000TL. Online FPS oynamıyorum, genelde CoD, BF Single oynuyorum. Ekranın çok büyük olmasına gerek de yok.
Sizce bu nasıl? Kullanan var mı?
Tavsiye bekliyorum.

2.el 1000 TL bandında kaliteli 144 Hz monitörler bulabilirsiniz illa 0 olmasını istiyorsanız Bunu düşünebilirsiniz.

Bana kalırsa biraz daha beklemek en iyisi olacaktır 1500 TL bandında BenQ ASUS gibi 144 Hz modellerini bulabilirsiniz.

Açıkçası bütçem var ama o kadar para vermek istemiyorum. Öyle aşırı oyun oynayan birisi değilim. Günde en fazla 2 saat. O yüzden fazla para vermeyi düşünmüyorum. Şu anki kullandığım monitörü görseniz ağlarsınız. :) amacım oyun oynarken biraz daha canlı, keyifli olsun.

Açıkçası bütçem var ama o kadar para vermek istemiyorum. Öyle aşırı oyun oynayan birisi değilim. Günde en fazla 2 saat. O yüzden fazla para vermeyi düşünmüyorum. Şu anki kullandığım monitörü görseniz ağlarsınız. :) amacım oyun oynarken biraz daha canlı, keyifli olsun.
1000 radyan kavis işte daha ne? Arttırın bütçeyi %88 ARGB ve VA panel monitör alın, haliyle kontrastı da daha yüksek olsun.

Ben Philips 24v8a aldım canlılığı çok iyi. Buyur kendin bak, geçen biriyle tartışırken çekmiştim bunları, telefonla çekildiği için yuvarlak izler var takılma onlara. Ayrıca DP girişide var.
2A8EE0CB-7660-485A-80AB-BC7054E6BF50.jpeg
592F0F36-8881-41A5-A16C-235C201A6CF6.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı