1000 TL mouse önerisi

Bütçe
1000
Merhaba. 1000 TL bütçem var. Günlük kullanım için mouse tavsiyelerinizi bekliyorum.
Tam anlamıyla günlük kullanımsa kablosuz silent model önerebilirim. Arada oyun oynayacaksanız yukarıdaki öneri güzel

Kablosuz istersen Katar Pro önerebilirim geçenlerde İtopya'da 900₺ ye geliyordu gene düşebilir.

Linkteki ürünü 2 yıldan fazla bir süredir kullanıyorum. 460TL'ye almıştım ancak günümüz ekonomisinde de bu fiyata alınabilecek en mantıklı seçim diyebilirim. Gerek Switch kalitesi olsun, gerek ergonomisi ve hafifliği olsun, gerek kablo kalitesi olsun gerçekten bu fiyata daha iyisi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca garanti konusunda da HyperX gerçekten çok yardımcı oluyor. Daha öncesinde kullanıcı hatası sebebiyle bozulan Cloud Alpha kulaklığımın 1 ay içerisinde sıfırını yollamışlardı, Haste için de Grip tapeleri 2 yıl kullanımın ardından sökülmeye başladığı için grip tape ve skatez istedim, garantisi bitmiş olmasına rağmen onu da gönderdiler. Hem kalite olarak hem de marka güvenilirliği olarak pişman etmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı